Kocaeli’de o hastane vergi mi kaçırıyor?

Kocaeli’de o hastane vergi mi kaçırıyor?
12.05.2020 13:56:27
A+
A-
   

Kocaeli’nin Başiskele ilçesinde yer alan Symbol AVM ile bütünleşik bir yapıda buluna Medical Park Hastanesi’yle ilgili önemli bir iddia ortaya atıldı. Halil isimli, iletişim bilgileri ve adı soyadı Şikayetvar sitesi tarafından hastaneye iletilen bir vatandaş kendisine fatura verilmediğini ve bu yöntemle vergi kaçırıldığını anlattı. Vatandaşın Medical Park’la ilgili şikayetleri şöyle; VM Medical Park Hastanesi Kocaeli Hastanesi chekup için telefon ediyor, kabul ediyorsunuz. Taşeron firmaları evinize gelip 250 elden nakit alıyor. Fiş fatura makbuz hiçbir şey vermiyor. 500 TL kredi kartından çekecekler. 250 TL devletten vergi kaçıracaklar.

ARACI OTOPARKA SOKMADILAR

Ertesi gün aracınızı boş kapalı otoparka sokmuyorlar. Ya valeye aracı teslim edeceksiniz ya da 2 km uzaktaki Koçtaş otoparka gönderiyorlar. BMW Mercedes Audisi olan ekabir takımı otoparka girebiliyor. Fiat veya Renault sahibi vatandaşlar 2. Sınıf müşteri. Para iadesi yapmamak için güvenlik hakaret ve çirkeflik yapıyor. Vergi denetim başkanlığındaki müfettişleri göreve çağırıyorum. VM Medical Park Hastanesi Kocaeli Hastanesi vergi kaçakçısı olduğu ülkede yönetim zafiyeti vardır. Medical Park Hastanesi sahibi kim?

MAHKMEYE VERDİ

Ey Akpartili yöneticiler bu adamlar hastane Emine Erdoğan’ın yalanı ile milleti korkutuyor. Uyumayın yakında ucu size dokunur bu adamlar yüzünden oy kaybediyorsunuz. Çıkın ve açıklayın partimiz ile hiçbir organik bağı yoktur diye. Ve gerekli incelemeyi yapın. Para iadesi yapmadılar kavga ettik. Müdür yok yetkili yok ne haliniz varsa deyip kapı dışarı ettiler. 250 TL nitelikli dolandırıcılıktan avukatım mahkemeye verdi. Sonucu 1 seneye ancak görürsün dediler. Geciken adalet yüzünden hükumet bu ülkede suçludur.”

Son Güncelleme: 13.05.2020 11:41
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.