Kocaeli Haber – Cengiz Kavşut Durgut Özer’e kurşun yağdırdı!

Kocaeli Haber – Cengiz Kavşut Durgut Özer’e kurşun yağdırdı. Pişkin Simit Durgut Özer’e satan Cengiz Kavşut ve oğlu Mert Kavşut isim hakkı sebebiyle davalık oldukları Özer’i bir kafede kurşun yağmuruna tuttu.

Kocaeli Haber – Cengiz Kavşut Durgut Özer’e kurşun yağdırdı!
04.09.2021 10:42:18
A+
A-
   

Kocaeli’nin ilçesinde simit markası haline gelen bir süre önce sahibi tarafından 1.5 milyon lira karşılığında Durgut Özer’e satıldı. Satış sonrasında marka adını satmadığını belirten Cengiz Kavşut isim haklarını bir avukata devretti. satışın hileli olduğunu, isim haklarını da satın aldığını belirterek dava açtı. Özer ile Kavşut arasında bu dava sonrasında husumet başladı.

BELİNDEKİ SİLAHI ÇEKİP ATEŞ AÇTI

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay Cengiz Kavşut’un oğlu Durgut Özer’in babası İzzet Özer’e işyerinde saldırmış, yumruklama anı kameralara yansımıştı. Dün akşam saatlerinde husumetli Cengiz Kavşut, Durgut Özer’le buluşmak için Yeşilova’ya gitti. Özer’in ofisine yakın bir kafede buluşmak için sözleşen taraflardan kafeye girer girmez belindeki silahı çıkartarak Özer’e ateş açttı.

HER YERDE ARANIYORLAR

Kafede oturan vatandaşların şaşkın bakışları arasında 4 el ateş eden daha sonra oğlu Mert Kavşut’la birlikte olay yerinden uzaklaştı. İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin ve Mert Kavşut’u arama çalışmalarını sürdürdükleri öğrenildi.

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 04.09.2021 12:35
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.