Sedat Peker: Dünyayı yakacağım!

Kocaeli’deki adamlarına yönelik de operasyon yapılan Sedat Peker, açıklamalarda bulundu. Peker, tehditler savurdu ve “Dünyayı yakacağım” dedi

Sedat Peker: Dünyayı yakacağım!
02.05.2021 12:47:13
A+
A-
   

Uzun bir süredir yurtdışında bulunan , lideri olduğu belirtilen organize suç örgütü iddiasıyla İstanbul merkezli 5 ilde 121 adrese yapılan operasyonlar ve gözaltılar hakkında sessizliğini bozdu. Peker operasyonuyla ilgili Kocaeli’de de operasyonlar yapılmıştı.

VİLLA ARAMASI

Son dönemlerde hakkında çıkan haberlere ilişkin sosyal medya hesaplarından video yayınlayan Sedat Peker, operasyonlar kapsamında Beykoz’daki villasında polis ekipleri tarafından yapılan aramalar hakkında da önemli açıklamalara yer verdi.

MEHMET AĞAR VE PELİKANCILAR

Peker’in açıklamalarından satır başları şöyle: “Kıymetli dostlarım, bildiğiniz üzere takriben bir senedir içinde bulunduğum şartlarla ilgili bir paylaşım yapmadım. Bunun sebebi devlet büyüklerimizin içinde bulunduğumuz nisan ayında ülkede bir çok şeyin değişeceğini, bana yapılan haksızlıkların ise telafi edilerek Türkiye’ye davet edileceğimi söylemeleriydi. Kamuoyunda derin devlet başı olarak simgelenen Mehmet Ağar ve Pelikancılar olarak bilinen grup, bazı güç odakları için şahsıma yapılan kanunsuzlukların taşeronluğunu yaptılar. Üç ay içinde 12 tane video çekerek yaşanılanları sizlerle paylaşacağım. Geçmişte yaşanan ve gelecekte yaşanacak olan olayların sizin hakemliğinizde gelişmesinin en adil davranış olacağına inanıyorum.”

Peker, kızının bir damla göz yaşı için dünyayı yakacağını ifade ederek, “Yakacağım da” dedi.

İŞTE O KONUŞMA

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 02.05.2021 12:48
ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.