Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

5 yıllık stratejik plan için vatandaş anketi

Başiskele Belediyesi tarafından performans esaslı bütçeleme sisteminin temel unsurlarından birisini oluşturan Stratejik Plan çalışmaları kapsamında vatandaşlara yönelik anket gerçekleştiriliyor.

Başiskele Belediyesi tarafından performans

Yerel yönetim hizmetleri kapsamında gerçekleştirdiği birçok uygulama, proje ve yatırımlarla kamu kaynaklarını etkin ve verimli kullanmaya büyük önem veren Başiskele Belediyesi, performans esaslı bütçeleme sisteminin temel unsurlarından birisini oluşturan Stratejik Plan için çalışmalarını sürdürüyor. Katılımcı belediyecilik ve ortak yönetişim anlayışıyla Başiskelelilere yönelik bir anket çalışması da yapan Başiskele Belediyesi, 2025-2029 Stratejik Plan çalışmaları çerçevesinde vatandaşların belediyeye ilişkin görüş ve önerilerinin alınması amacıyla başlatılan anketi erişime açtı.

Ankette belediye hizmetlerini vatandaşların değerlendirmesi için seçenekler yer alırken, Başiskele’nin geleceğe taşınması, Türkiye Yüzyılı’na yakışır yeni güzel işlerin yapılması ve Başiskele Belediyesi’nin yönetiminin vatandaşlarla birlikte şekillendirilmesi bilinciyle çalışmalara ortak olunması hedefleniyor.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gölcük Belediyesi’nin yaz spor etkinlikleri
Sıradaki Haber Kocaeli’deki plaj voleybolu heyecanı sona erdi!