Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Büyükşehirden çocuklara: Değirmendere Aquapark bayramda açılıyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından geçen yıl yapılan ve sadece çocukların yararlanabildiği Değirmendere Aquapark, bayramın ikinci günü yeni sezon için açılıyor. 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından geçen yıl yapımı tamamlanan ve  sadece çocuklar tarafından kullanılabilen Antikkapı A.Ş. bünyesindekiDeğirmendere Aquapark, bayramın ikinci günü yeni sezon için açılıyor.

YENİ SEZON BAŞLIYOR

Değirmendere – Halıdere sahil alanında bulunan çift kaydıraklı Aquapark, yeni sezon öncesi hizmete başlıyor. Serinleten atmosferiyle yaz aylarında çocuklar için yine eğlencenin tam merkezi olacak. Aquapark’ta, sprey action su oyun parkı, çift kaydıraklı havuz, aperatif yiyecek, sıcak- soğuk içecekleri ile hizmet veren Antik Kafe ve şezlong hizmeti bulunuyor.

GÜNDE 3 SEANS OLARAK HİZMET VERECEK

Değirmendere Aquapark 10:00 -18:00 saatleri arasında haftanın 6 günü açık olacak. Pazartesi günleri genel bakım ve temizlik sebebiyle kapalı kalacaktır. Alana biletli, turnike sistemi ile giriş yapılacak. Biletlerin satışı girişte yapılarak günde 3 seans olarak hizmet verecektir. Aquaparkı kullanmak isteyenler hangi seansa girmek isterse o seans için girişte bilet alabilecek. 1. Seans (10:00 – 12:00); 2. Seans (13:00 – 15:00); 3. Seans (16:00 – 18:00) saatleri arasında olacak. Her seans maksimum 100 kişi ile sınırlı kalacaktır.

SADECE ÇOCUKLARA ÖZEL

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Aquapark’ın sadece çocuklara özel olduğunu belirtirken, 4 yaş altı çocukların Aquapark’ı kullanamayacağı bilgisine yer verdi. 4-18 yaş arası çocukların Aquapark’ı kullanmaları için ebeveynlerinin onayına ihtiyaç olduğu ve Sprey action su parkının 4-8 yaş arasındaki çocuklara göre olduğu büyükşehir tarafından vatandaşla paylaşıldı.

HAVUZDA CANKURTARAN GÖREV YAPACAK

Havuz derinliği baz alınarak koyulan kuralda, boyu 1.20 cm’den kısa olan çocuklar, güvenlikleri sebebiyle Aquapark kaydıraklarını kullanamayacak. Çocuklar ve ebeveynler cankurtaranların uyarı ve talimatlarını dinleyerek alanda diledikleri gibi eğlenebilecekler.