Çınar Halk Market’i Özgür Özel açacak!

Açılış programlarına ardı ardına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i getiren İzmit Belediyesi bu defa Özgür Özel’i konuk edecek.

Çınar Halk Market’i Özgür Özel açacak!
23.09.2021 21:02:57
A+
A-
   
Açılış programlarına ardı ardına Genel Başkanı ve Genel Başkanı Meral Akşener’i getiren Belediyesi bu defa Özgür Özel’i konuk edecek. Halkın eğitimini ve sağlığını önemseyen, yaşam kalitesini yükselten ve üretimde yer alarak geleceğine daha güvenle bakmasını sağlayan projelerini tamamlayıp birer birer hizmete açan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet yeni bir açılışa daha hazırlanıyor. Kısa bir süre önce hayata geçirdiği, yerel üreticiyi ve kooperatifleri destekleyen ve halkın ekonomisini, sağlıklı beslenmesini ve aracısız hizmet almasını sağlayan önemli bir projeyi daha İzmitlilere kazandıran Hürriyet, pazartesi günü Çınar Halk Market’in açılışını yapacak.

KILIÇDAROĞLU, AKŞENER VE ÖZEL

Yeşilova Çınar Çocuk Evi’ni Genel Başkanı ile birlikte açan, Kadın Girişimciler Merkezi’nin kurdelesini Genel Başkanı Meral Akşener ve Türkiye Kadın Dernekleri Federasyon Başkanı Canan Güllü ile birlikte kesen başkan Hürriyet, Belediyesi Çınar Halk Market’i de son yılların en çok dikkat çeken siyasetçilerinden Grup Başkan Vekili Özgür Özel ile açacak. CHP’den 24, 25, 26 ve 27. Dönem Manisa Milletvekili olan Özel açılış için İzmit’e gelecek.

YÜZLERCE DOĞAL ÜRÜN SATILIYOR

’e kooperatifçilik anlayışını yeniden getirecek olan ve üreticilerin de ürünlerini doğrudan satma imkanına ulaşacağı Çınar Halk Market, 27 Eylül 2021 Pazartesi günü kapılarını açacak. 97 metrekare market, 67 metrekare asma kat ve ofis, 76 metrekare bodrum katıyla birlikte toplam 240 metrekare alana sahip Çınar Halk Market’te et ürünlerinden kuru bakliyata, kahvaltılıklardan kuruyemişlere, taze sebzeden ev yapımı erişte, tarhana gibi doğal ürünlere kadar geniş yelpazede yüzlerce ürün satışa sunuluyor.
En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 23.09.2021 21:02
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.