Hodri meydan istedi İzmit Belediyesi yaptı

Bu akşam İstanbulspor’u ağırlayacak olan Kocaelispor’un efsane taraftarı maç hazırlıklarını tamamladı. İzmit Belediyesi de Hodri Meydan’ın talebi üzerine binlerce kişiyi aynı anda hareket ettiren tribün liderlerinin platformunu yaparak hazırlıklara katkı verdi.

Hodri meydan istedi İzmit Belediyesi yaptı
02.10.2021 13:23:16
A+
A-
   
’un başarısı için her zaman elini taşın altına koyan Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, taraftarın taleplerini de yerine getirmeye gayret ediyor. ’a imkanları ölçüsünde desteklerini kesintisiz sürdüren taraftarın maç hazırlığına da destek oluyor. Bu akşam (cumartesi) İstanbulspor’u ağırlayacak olan ’un maçı öncesinde Kocaeli Stadyumu tribünlerinde yine hazırlıklar yapıldı.

UÇAR VE BOZO BİRLİKTE

taraftarı ’nden, tribün coşkusunu yönlendiren, binlerce taraftara tek bir ağızdan marşlar söyleten ve sloganlar attıran amigoların, taraftar grubu liderlerinin yer aldığı platformun yapılmasını talep etti. Yapılabilir tüm istekleri yerine getiren Belediyesi dün kuleyi yaptı. taraftarı olan Park ve Bahçeler Müdürü Ümit Uçar,  Taraftarlar Derneği Başkanı Haluk Bozo ile birlikte montaj çalışmasını izledi.
En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 02.10.2021 13:23
YORUMLAR

  1. blank Buna da hodrimeydan dedi ki:

    Siz harbi kafayi yemissiniz resmen izmit belediyesi ile buyuksehir belediyesi sidik yaristiriyor, hodrimeydanin da isine geliyor, her turlu koparmacaya Devam. Daha iki gun once universiteli kocaelisporlulara istedikleri olmamisdiye izmit belediyesini kotulemedimi bunlar. Iki belediyede aklini basina Alsin artik Bence by yaptiklariniz sadece siyasi rant siyasi reklamdan baska birsey degil. Rezilsiniz cocul gibi atisiyorsunuz