Kocaeli Haber – Akar ve Hürriyet, Fethiye Caddesi çalışmalarını inceledi

Kocaeli Haber – TBMM Başkanvekili ve CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ile İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Fethiye Caddesi’nde çalışmaları inceleyerek esnafın fikir, öneri ve taleplerini dinledi.

Kocaeli Haber – Akar ve Hürriyet, Fethiye Caddesi çalışmalarını inceledi
26.11.2021 10:57:34
A+
A-
   

Haber – 15 yıl sonra Belediye Başkanı Av. ’in öncülüğüyle yenileme çalışmalarının başladığı ’nde altyapı çalışmalar hızla devam ediyor. TBMM Başkanvekili ve CHP Kocaeli Milletvekili da Belediye Başkanı Av. ve CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı ile birlikte Fethiye Caddesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyip esnafın fikir, öneri ve taleplerini dinledi.

HÜRRİYET: ESNAFIMIZI MAĞDUR ETMEDEN BİTİRMEYİ HEDEFLİYORUZ

Başkan yardımcıları, koordinatörler ve teknik ekibin sürekli sahada olduğunu belirten Başkan Hürriyet, “Çalışma saatlerinin esnetilmesi talebinde bulunmuştuk, talebimiz sonrası saatler esnetildi. Esnaf çok şükür ki memnun. STK ve Esnaf Masası koordinatörlerimiz sık sık esnafla bir araya geliyor. İKM Başkanımız da esnafın taleplerini bize bildiriyor. Esnafımızı fazla mağdur etmeden hızlıca çalışmalarımızı tamamlamayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

AKAR: KOCAELİLİLER DE İZMİTLİLER DE MEMNUN KALACAK

TBMM Başkanvekili Akar, “İlçe belediyelerinin kanalizasyon hattı, yağmur suyu hatlarına müdahale etme gibi görevleri yok. Bunun ilerisi için bir tecrübe olduğunu düşünüyorum. Burası ’in en kalabalık caddesi ve bir yerden başlanması gerekiyordu. İnşallah projeyi hayata geçirdiğimizde İzmitliler de Kocaelililer de memnun olacak. Bizler de desteklemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İÇME SUYU VE KANALİZASYON HATTI TAMAMLANDI

Belediyesinin Fethiye esnafının mağdur olmaması adına çalışmalarını bölüm bölüm ilerlettiği ’nde içme suyu ve kanalizasyon hattı yenileme çalışmaları tamamlandı. Caddede çalışmalarını sürdüren ekipler ayrıca elektrik, doğalgaz ve Telekom hatlarını da koruma altına alarak hatların üstünü kapatıyorlar.

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 26.11.2021 10:57
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.