Söğüt köylere gitti

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kirazlıyalı’da vatandaşlarla bir araya geldi. Hem sohbet eden hem de onların taleplerini dinleyen Başkan Şener Söğüt, “Muhtarlarımız ve hemşehrilerimizle birlikte Körfez’i daha iyi noktalara ulaştırmak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi

Söğüt köylere gitti
16.12.2019 14:34:16
A+
A-
   

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, hafta sonu Kirazlıyalı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi, sohbet etti. Vatandaşların talep ve önerilerini de dinleyen Başkan Söğüt, geçirdiği rahatsızlık sonrası evinde istirahat eden Sezgin Akyıl’ı da ziyaret etti, geçmiş olsun dileklerini iletti. Başkan Söğüt de, “Etap etap ilerlemeye, muhtarlarımız ve hemşehrilerimizle birlikte Körfezimizi istediğimiz noktalara ulaştırmaya devam edeceğiz.” dedi.

SORUNU YERİNDE GÖRÜYORUZ
Körfez’de güzel projeleri hayata geçireceklerini belirten Başkan Şener Söğüt, “Mahallelerimizin ihtiyaçlarını biliyoruz. Etap etap ilerleyerek ihtiyaçlar doğrultusunda projelerimizi hayta geçireceğiz. Her mahallemizde halk meclislerimizi gerçekleştiriyoruz. Burada da vatandaşlarımızın taleplerini birebir dinliyor, cadde cadde sokak sokak gezerek sorunları yerinde görüyoruz.

BİRLİKTE ŞEKİLLENDİRECEĞİZ
Göreve gelirken de söylediğimiz gibi, halkımızla istişare ederek yapacağımız projeleri şekillendireceğiz ve birlikte hayata geçireceğiz. Vatandaşlarımızın talepleri, mahallelerimizin ihtiyaçları önceliğimiz olmaya devam edecek” ifadelerini kullandı. Başkan Şener Söğüt ayrıca geçirdiği rahatsızlık sonrası evinde istirahat eden Sezgin Akyıl’ı da ziyaret etti, geçmiş olsun dileklerini iletti.

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 16.12.2019 14:34
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.