Derince liseliler kütüphane kurdu

Derince Lisesi Mezunları Derneği, dernek binasında yüzlerce kitabın yer aldığı bir kütüphane kurdu. Derince Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Necdet Meriçli, vatandaşları kütüphanelerine davet etti.

Derince liseliler kütüphane kurdu
29.09.2020 13:22:45
A+
A-
   

Serhat İlleri Kars Ardahan Iğdır Derneği‘nden ‘ne iadeyi ziyaret yapıldı. Derince Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Necdet Meriçli ve yönetimindeki Yavuz Şimşek, Osman Genç, Ahmet Ergün, Cengizhan Ayçiçeği, Yaşar Aka, Savaş Çetin, Murat Zorlu Sönmez, Melahat Ünalan, Özcan Özer Erdoğan Salman halk kütüphanesinde, Serhat illeri derneği başkanı Fuat Katkay ve yönetimi Güven Deniz, Adem Yavuz Gültekin, Bülent İçen, Erhan Yıldız’ı kahvaltıda ağırladı.

VATANDAŞLARI DAVET ETTİ

Memnuniyetini dile getiren Necdet Meriçli öğrencileri sakin bir ortamda rahat ders çalışmaları için kütüphanelerine beklediklerini dile getirdi ve kitap okuyan öğrencilere ücretsiz çay ikramlarının olduğunu söyledi. Necdet Meriçli vatandaşlara, kütüphanelerine destek olmaları için çağrıda bulundu. Başkan Fuat Katkay, misafirperverliğinden dolayı ve derneğin insanları dijital kitap ortamından kurtarıp böyle bir kütüphanede kitap sayfası kokularıyla buluşturdukları için Necdet Meriçli’ye ve yönetimine teşekkür etti.

Son Güncelleme: 29.09.2020 13:22
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.