Seddar Yavuz lisede corona denetiminde!

Mehmet Akif Ersoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyaret eden Vali Yavuz, Covid-19 salgını ile ilgili alınan tedbirlere ilişkin incelemelerde bulundu.

Seddar Yavuz lisede corona denetiminde!
17.09.2021 11:29:37
A+
A-
   

Valisi Seddar Yavuz, eğitim alanındaki ziyaret ve denetimlerini sürdürmeye devam ediyor. Bugün de Mehmet Akif Ersoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyaret eden Vali Yavuz, Covid-19 salgını ile ilgili alınan tedbirlere ilişkin incelemelerde bulundu.
Ziyarette; Okul Müdürü Fatih Şenocak, okul yönetimi ve Okul Aile Birliği Derneği Başkanı Şener İnce tarafından karşılanan Vali ’a İzmit Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya, İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Akmanşen ve İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Özkan eşlik etti.

Mehmet Akif Ersoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ziyaret eden Vali Yavuz, Covid-19 salgını ile ilgili alınan tedbirlere ilişkin incelemelerde bulundu.KİTAP HEDİYE ETTİ

Öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Vali Yavuz, ilk olarak okul yönetimi ve öğretmenlerle bir araya geldi. Vali Yavuz, öğretmenler odasında Covid-19 tedbirleri ile okulun eğitim faaliyetlerine ilişkin bilgiler aldı.  Toplantının ardından sınıfları gezen Vali Yavuz, öğrencilerle bir süre sohbet ederek onlara kitap hediye etti. Covid-19 salgını ile ilgili alınan tedbirlerin de incelendiği ziyarette Vali Yavuz, öğrencilere kurallara uyulması noktasında hatırlatmalarda bulunarak başarılı ve sağlıklı bir dönem geçirmelerini diledi.

Seddar Yavuz ziyaret

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 17.09.2021 11:29
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.