Berat Albayrak’ın hesabında istifa açıklaması!

Hazine ve Maliye Bakanı Bert Albayrak, resmi Instagram hesabından istifa ettiğini duyurdu. Ancak Albayrak’ın Twitter hesabına da ulaşılamadığı görüldü. Albayrak’ın siber saldırıya uğradığı ihtimali üzerinde duruldu ancak aksi bir açıklama gelmedi

Berat Albayrak’ın hesabında istifa açıklaması!
08.11.2020 19:35:37
A+
A-
   

Hazine ve Maliye Bakanı Bert Albayrak, resmi Instagram hesabından istifa ettiğini duyurdu. Albayrak şunları söyledi: “Kamuoyunun dikkatine Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlik görevime sağlık sorunlarım nedeniyle artık devam edememe kararı aldım. Bundan sonraki süreçte artık zamanımı uzun yıllardır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım.

KARARLI VE EMİN ADIMLAR

Çok büyük hedeflerle çıktığımız bu yolculukta gerçekleşecek olan bayrak değişimiyle yeni gelen arkadaşlarımız Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Büyük ve Güçlü Türkiye hedefine her zamankinden daha kararlı ve emin adımlarla devam edeceklerdir. Enerji’de olduğu gibi Ekonomi’de de ektiğimiz tohumlar çokta uzak olmayan bir gelecekte koca koca çinarlara dönüşecek ve ülkemizi tam bağımsızlık hedefine ulaştırdığına şahit olacağız inşaallah. Bundan en ufak bir şüphem yoktur.

AT İZİ İT İZİNE KARIŞTI

Bu 5 yıllık süre zarfında benimle bu zor ama kutsal yükü yüklenen tüm yakın mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çokça hakkım geçmiştir haklarını helal etsinler. At izinin iti izine karıştığı, Hak ve batılı ayırt etmenin zorlaştığı böyle çetin bir zamanda bizlerin samimiyetine inanarak dua eden her bir vatandaşımızdan Rabbim razı olsun. Türkiye tarihindeki belkide en kritik dönemlerden sayılacak olan bu 5 yıllık süre zarfında ülkeme ve ümmete hizmet etmeyi bana nasip eden Rabbime sonsuz hamdolsun. Gaybı, kalpleri ve hakiki niyetleri bilen mutlak güç sahibi Cenab-ı Allah bizleri Sırat-| Müstakim’den ayırmasın. Sonumuzu hayreylesin…

Berat Albayrak”

SİBER SALDIRI MI VAR?

Öte yandan Bakan Albayrak’ın Twitter hesabına da ulaşılamıyor. Albayrak’ın siber saldırıya maruz kaldığı da konuşuluyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

 

Berat Albayrak istifa

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 08.11.2020 20:07
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.