Araba alacaklara kötü haber

Araba fiyatları için ÖTV indirimi beklenirken haberi Lexus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Haydar Bozkurt kötü haberi verdi. Bozkurt, “Böyle bir şey gelecekte görünmüyor” dedi.

Araba alacaklara kötü haber
26.07.2021 10:43:20
A+
A-
   

Toyota bünyesindeki premium otomobil üreticisi Lexus, markanın tasarımının, işçiliğinin ve mühendisliğinin zirvesi olan LC 500 Convertible modelini Türkiye’de satışa sunmasına ilişkin, Dolmabahçe Showroom’unda basın tanıtımı toplantısı gerçekleştirdi.

Patronlar dünyasında yer alan bilgilere göre, Lexus Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, ile ilgili sorulara yanıt verdi.

“GERÇEKTEN GÜLÜMSÜYORUZ”

Ali Haydar Bozkurt, ve baremlerde yeniden düzenleme konusunda çok sık soru aldıklarını belirterek, “Görünen o ki öyle bir şey yok. Çünkü BDDK ile ilgili alınan önlem de onu aslında teyit ediyor. ‘ÖTV indirimi olacak mı?’ gibi bir soru soruluyor. Ona artık gerçekten gülümsüyoruz. Böyle bir şey gerçekten gelecekte görünmüyor.” ifadelerini kullandı.

beklemiyorum diye çıkıyor ağzımızdan gibi algılanıyor” açıklamasında bulunan Bozkurt, “Ama öyle değil, biz istiyoruz. İstiyoruz da olacağına ihtimal vermiyoruz.” dedi.

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 26.07.2021 10:43
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.