Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Büyükşehir kendi yerlerini Kartepe Belediyesi’ne verecek!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi haziran ayı meclis toplantısı Perşembe günü gerçekleştirilecek. Büyükşehir, mülkiyeti elinde bulunan birçok tesisi Kartepe Belediyesi’ne vermek için meclisten onay isteyecek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi haziran

Basliksiz 3 1Kocaeli Büyükşehir Belediyesi haziran ayı meclis toplantısı Kocaeli Kongre Merkezi’nde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın’ın başkanlığında gerçekleştirilecek. 117 gündem maddesinin konuşulacağı büyükşehir meclisinde, büyükşehirin elinde bulunan çok sayıda sosyal tesisin Kartepe Belediyesi’ne tahsis edilmesi için meclisten yetki istenecek.

SOSYAL TESİS BİNASI VE SPOR SALONU

Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından Kartepe’nin Acısu Mahallesi’nde yer alan Acısu Kültür Merkezi’ndeki düğün salonu ve müştemilatının yanı sıra Şirinsulhiye Mahallesi’nde yer alan sosyal tesis binası ve spor salonu binasının müştemilatıyla birlikte belediye hizmetlerinde kullanılması için Kartepe Belediyesi’ne tahsis edilmesi için büyükşehir belediyesi başkanlık makamına yetki verilmesini içeren rapor gündeme gelecek.

NECİP FAZIL KISAKÜREK DE VAR

Kocaeli Kongre Merkezi’nde 13 Haziran Perşembe günü gerçekleştirilecek olan meclis toplantısında Kartepe’nin Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde yer alan Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nin düğün salonu ve çok amaçlı salonun bulunduğu zemin katın tamamının belediye hizmetlerinde kullanılması için Kartepe Belediyesi’ne tahsisi için meclisten onay istenecek.