Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Büyükşehirde gündem ulaşım: Yeni hatlar mı geliyor?

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin haziran ayı meclis toplantısı Perşembe günü gerçekleştirilecek. Kocaeli Kongre Merkezi’nde yapılacak olan toplantıda UKOME tarafından yeni kurulacak olan kırsal bölgelerdeki toplu taşıma hatlarının, gelecek yıllarda kullanılması için ihale yoluyla satın alınması istenecek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin haziran

Basliksiz 3 1Kocaeli Büyükşehir Belediyesi haziran ayı meclis toplantısı 13 Haziran Perşembe günü Kocaeli Kongre Merkezi’nde yapılacak. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın başkanlık edeceği meclis toplantısında 117 gündem maddesi konuşulacak. Büyükşehir meclisinde UKOME tarafından yeni kurulacak olan kırsal bölgelerdeki toplu taşıma hatlarının, gelecek yıllarda kullanılması için ihale yoluyla satın alınması istenecek.

İZMİT’İN ÜÇ MAHALLESİNE YENİ OTOBÜS HATTI

Plan ve Bütçe Komisyonu ile Ulaşım Komisyonu tarafından büyükşehirin meclis gündemine gelecek olan raporda, özel halk otobüsünün çalışacağı İzmit’in Gündoğdu, Sepetçi ve Sekbanlı Mahallelerindeki hatların, ihale edilmesi için belediye encümenine yetki verilmesi ile ilgili sürenin uzatılması istenecek.

YENİ HATLAR İÇİN İHALE İZNİ İSTENECEK

Ulaşım Dairesi Başkanlığı’nın UKOME tarafından yeni kurulacak olan kırsal bölgelerdeki toplu taşıma hatlarının gelecek yıllarda kullanılması için ihale edilerek satın alınması istenecek.