banner59
banner66

Cinayete teşebbüs!

65 yaş ve üzerine sokağa çıkma yasağı getirildi. Vatandaşlar evden çıkmamalı konularında uyarılıyor. Ancak buna rağmen sokağa çıkanlar banka önlerinde toplanıyor, sosyal mesafe kuralına uymuyor.

Cinayete teşebbüs!

Coronaya karşı alınan en önemli tedbirlerden birisi de şüphesiz diğer kişilerle aramıza konulan 1 metrelik 'sosyal mesafe' kuralı... Peki, vatandaşlar bu kurala ne kadar dikkat ediyor... Özellikle banka  ve çevrelerindebu kurala pek dikkat edilmediği gözleniyor. Pazarlar da ise bu kural neredeyse yok hükmünde. Uyarılara rağmen, bazı 65 yaş ve üstündekilerin kişilerin evden çıkmama kuralına uymadıkları da dikkatlerden kaçmadı... Kocaeli'de bankaların önünde birbirleri ile mesafe korumadan bekleyen vatandaşlar hem kendi hayatlarını hem de başkalarının hayatlarına riske attı, virüs konusunda adeta kötü senaryoya davetiye çıkardı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner55

banner43

banner47

banner41

banner53

banner23

Kocaeli'nin En Kaliteli Haber Portalı Bağımsız Kocaeli yayın hayatına başladı.Kocaeli son dakika haberleri en hızlı haber sitesi olma özelliğini taşıyan Bağımsız Kocael, haberlerini özgün hazırlıyor. Rakip Kocaeli Haber siteleri gibi orjinal olmayan içerikleri sitemize eklememekteyiz. İçerik politikamız; kaliteli olanı size sunmaktır. Kocaeli gerçek haberlerle tanışmaya başladı!