banner59
banner66

Ekşi'lere imar kıyağı oy birliğiyle..!

İzmit Belediye Meclisi'nde, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne getirilen Ekşi ailesine özel imar kıyağı oy birliğiyle komisyona havale edildi

Ekşi'lere imar kıyağı oy birliğiyle..!

İzmit Belediye Meclisi toplantısında, Ekşi ailesinin İzmit Yahya Kaptan Mahallesi'ndeki arsa için imar planı değişikliği teklifi oy birliğiyle geçmişti. O madde bugün Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi'nde de gündeme alındı. Bu gündem maddesi tüm partilerin oy birliğiyle komisyona havale edildi. Sadece Ekşi'leri kapsayan bu kıyakta tüm partilerin ortak paydada buluşması dikkat çekti. 

Oy birliğiyle meclisten geçen karara göre Ekşi ailesinin arsasında emsal artışı olmayacak. Ancak dört kat olan imar izni sekiz kata çıkmış olacak. Çatı katı yapılmasına ise izin verilmeyecek.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 16:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
İmar
İmar - 2 ay Önce

Keşke tüm partilerin oybirliğini başka işlerde de görebilsek...

Ragıp gürbüz
Ragıp gürbüz - 2 ay Önce

Rant paylaşımı

SIRADAKİ HABER

banner55

banner43

banner47

banner41

banner53

banner23

Kocaeli'nin En Kaliteli Haber Portalı Bağımsız Kocaeli yayın hayatına başladı.Kocaeli son dakika haberleri en hızlı haber sitesi olma özelliğini taşıyan Bağımsız Kocael, haberlerini özgün hazırlıyor. Rakip Kocaeli Haber siteleri gibi orjinal olmayan içerikleri sitemize eklememekteyiz. İçerik politikamız; kaliteli olanı size sunmaktır. Kocaeli gerçek haberlerle tanışmaya başladı!