Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Federal Mogul’da bir skandal daha… Güvenlik amiri soyunma odasına gizli kamera yerleştirdi

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde yer alan Federal Mogul fabrikası daha önce grup seks skandalıyla gündeme gelmişti. Fabrikada geçtiğimiz hafta akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Güvenlik amiri, kadın çalışanların soyunma odasına gizli kamera yerleştirerek görüntülerini kaydetti.

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde yer

ugur 1Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde faaliyet gösteren Federal Mogul fabrikasında biri kadın 4 işçinin gece mesaisinde cinsel ilişkiye girmesi büyük ses getirmişti. Bu olayın üzerinden kısa bir süre geçmişti ki geçtiğimiz hafta fabrikadan yine yüz kızartan bir haber geldi. Federal Mogul fabrikasının taşeron güvenlik firmasında çalışan A.T. isimli güvenlik amiri, kadın çalışanların soyunma odasına gizli kamera yerleştirerek görüntülerini kaydetti. Olayı N.A. isimli kadın çalışan ortaya çıkardı.

Federal Mogul gizli kameraFEDERAL MOGUL KADIN ÇALIŞANI KAMERAYI FARK ETTİ

10 Mayıs günü fabrikadaki mesaisine giden kadın çalışanlar her zaman olduğu gibi kendilerine ayrılan bölümde kıyafetlerini değiştirmek istedi. Bu sırada N.A. isimli bir çalışan uzun süredir kıyafet değiştirdikleri bölümde yer alan kutulardan birinde bir ışık yansıması fark etti. Kutuyu incelediğinde içerisinde gizli kamera olduğunu fark eden kadın çığlık atmaya başladı. Bu sırada fabrika yöneticileri olayı asayiş birimlerine bildirdi.

Federal Mogul soyunma odasi3 TELEFONU VAR İDDİASI

Olay yerine asayiş ekipleri gelmeden kısa süre önce A.T. isimli güvenlik amiri fabrikadan ayrıldı. Gölcük’teki evine gittiği iddia edilen A.T.’nin buradaki bilgisayarından kayıtlı görüntüleri silmeye çalıştığı öne sürüldü. Bu sırada asayiş ekipleri A.T.’yi göz altına aldı. A.T.’ye adet 3 adet telefon bulunduğu iddia edilirken polis ekiplerine teslim ettiği telefondan herhangi bir görüntü elde edilemedi.

A.T4 KADIN ÇALIŞAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Çalışanlar A.T.’nin farklı marka bir telefonu sürekli kullandığını ve soyundukları kabinde yer alan gizli kameranın bu telefona görüntü ilettiğini iddia ediyor. A.T. hakkında soruşturma başlatılırken fabrikadaki ve güvenlik şirketindeki işine son verildi. 4 kadın çalışanın şikayetçi olduğu A.T. hakkında savcılık gerekli incelemeyi yaptıktan sonra iddianameyi hazırlayacak ve mahkeme süreci başlayacak.