Gebze Belediyesi başkan yardımcıları değişti!

Gebze Belediyesi başkan yardımcıları değişti. Başkan Zinnur Büyükgöz pek çok yardımcısını doğradı, yeni isimler göreve atandı.

Gebze Belediyesi başkan yardımcıları değişti!
07.08.2020 21:53:00
A+
A-
   

Gebze Belediye Başkanı göreve gelişinin birinci yılının sonunda kadrosundaki isimleri değiştirmeye devam ediyor. Haberpi.com’un güvenilir kaynaklardan edindiği bilgiye göre; bugün yapılan büyük değişimle yeni isimler resmen görevlendirildi.

BİR TEKNİK BAŞKAN DAHA

Gebze Belediyesinde teknik başkanların sayısı 2’ye çıkarıldı. Teknik Başkan Yusuf Burkut görevine devam ederken Başkan Büyükgöz ’yı da ikinci teknik başkan olarak atadı. Bununla birlikte Başkan Büyükgöz 8 birimin müdürlerini de değiştirdi

Gebze Belediyesi başkan yardımcıları şöyle;

Teknik Başkan Yardımcısı Yüksek Mühendis Ali Kaya Desek Hizmet Müdürü- Teftiş Kurulu- işletme ve İştirakler- Muhtarlıklar- Ruhsat Denetim- Dr. Basın Yayın - Mezarlıklar- Hukuk İşlerine vekaleten bakan ’ın yerine getirildi.

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 07.08.2020 21:53
YORUMLAR

  1. Vatandaş Ahmet dedi ki:

    Bu nasıl bir habercilik, bir başkanın yrd.larını değiştirmesi haberi nasıl ve hangi ahlakla “yardımcılarını doğradı” başlığı ile verilebilir. Bu haber dolayısıyla sizi kınıyor ve başkandan özür dilemeye davet ediyorum. Böyle habercilik olmaz.