Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kocaeli Gazze ile kardeş şehir oluyor!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin mayıs ayı meclis toplantısında Gazze ile kardeş şehir olunması da gündeme gelecek. Plan ve Bütçe Komisyonu’nun ilgili raporunun oy birliği ile kabul edilmesi bekleniyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin mayıs

Basliksiz 3 1Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin mayıs ayı meclis toplantısı yarın Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 118 gündem maddesiyle toplanacak olan meclisi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın yönetecek. Meclisin önemli gündem maddeleri arasında Filistin’in Gazze şehri ile kardeş şehir ilişkisi kurulması yer alıyor.

FİLİSTİN HALKINA DESTEK

Plan ve Bütçe Komisyonu’nun Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ile Filistin’in Gazze Belediyesi arasında “Kardeş Şehir” ilişkisi kurması ile ilgili raporu büyükşehir meclisi üyeleri tarafından ilgili komisyonda görüşülmüştü. Söz konusu teklif nisan ayı meclisinde gündeme gelmişti. Bugün alınacak karar ile Gazze şehri ile hem kardeş şehir ilişkisi kurulmuş olacak hem de uzun süredir İsrail’in saldırıları ile ezilen Filistin halkına manevi bir destek sunulmuş olacak.