Kocaeli Haber- MHP: Hürriyet, Durhasan’ı cezalandırıyor mu?

Kocaeli Haber- İzmit Belediye Meclisi MHP’li meclis üyeleri İlker Kazan ve Engin Duymaz, Durhasan Mahallesi’nde İSU çalışması sonra asfalt çalışması yapmayan İzmit Belediyesine eleştiriler yönetti…

Kocaeli Haber- MHP: Hürriyet, Durhasan’ı cezalandırıyor mu?
05.10.2021 14:45:33
A+
A-
   

Haber- İzmit Belediye Meclisi’nin MHP’li meclis üyeleri, mahalle gezilerine devam ediyor. Mahallesi sakinleri tarafından mahalleye davet edilen ve Engin Duymaz, Durhasanlıların şikayetlerini dinledi.

MAYIS AYINDAN BU YANA ASFALTLANAMADI

Mayıs ayında ’nun tamamladığı alt yapı çalışmaları sonrasında İzmit Belediyesi üst yapı çalışmalarını aylardır başlatamadı. Mahalle sakinleri, toz toprak içerisinde kalmaktan yorulduklarını ifade ederek durumu MHP’li meclis üyelerine anlattı.

5 AYDIR ÇAMUR

5 aydır her yağışta çamur içinde kalan mahalle için Meclis üyeleri ve Engin Duymaz, destek sözü verdi. İki meclis üyesi, konuyu meclis oturumunda dile getirdi.

MECLİSTE SORDULAR

Konu bugün gerçekleştirilen İzmit Belediye Meclisi’nde ve Engin Duymaz, konuyu gündeme getirdi. Verilen önergede şu sorular soruldu: “Belediyemizin Mahallesinde alt yapı çalışmasını 15.04.2021 ile 15.05.2021 arası tamamlamıştır.

ACİL ÇALIŞMA

’dan yer tahrip bedeli alınmış mıdır? Asfaltlama hangi aylar arasında yapılırsa daha sağlıklı olmaktadır? Belediyemiz tarafından asfaltlama çalışması geçtiğimiz 5 ay boyunca neden yapılmamış ve mahalleli çamur içinde bırakılmıştır? Belediyemiz tarafından  acil olarak çalışma yapılmasını talep ediyoruz.”

 

MHP Hurriyet Durhasani cezalandiriyor mu 2 MHP Hurriyet Durhasani cezalandiriyor mu 3 MHP Hurriyet Durhasani cezalandiriyor mu 1

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 05.10.2021 15:17
YORUMLAR

 1. blank Durhasanlı dedi ki:

  Yazıklar Olsun İzmit Belediyesi Ve Fatma Başkana
  Sizi Biz Getirdik İlk Seçimle Göndermeyide Biliriz

  1. blank Sarı dedi ki:

   beş yıldir yapılmayan asfaltı haber yapmayan gazete daha beş ay geçmeden haber yapmış tebrik ediyorum tarafsız gazetecilik böyle oluyormuş

 2. blank Anonim dedi ki:

  YaZıklar olsun

 3. blank Yduman dedi ki:

  Yakında azını asfalta dayarsın açlıktan kadına imkan veriyolarmı yapsın

 4. blank 2323 dedi ki:

  Gidicisin fato 😂😂😂😂