Kocaeli’ye yeni tedbirler mi geliyor?

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz dün akşam saatlerinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile telekonferans yöntemiyle bir toplantı gerçekleştirdi.

Kocaeli’ye yeni tedbirler mi geliyor?
17.10.2020 09:07:38
A+
A-
   

Kocaeli’de corona virüsü vaka sayıları her geçen gün artıyor. Önceki gün kentimizde yüzde 30’un üzerinde vaka artışı olduğunu açıkladı. Koca dün gerçekleştirdiği basın toplantısında da Kocaeli’nin yüksek risk taşıyan kentlerden biri olduğunu vurguladı. Kocaeli’de yaşanan virüs sıkıntısı nedeniyle teyakkuza geçti.

YAYILIM NASIL ENGELLENECEK?

dün valilikte olağanüstü bir toplantı düzenledi. Kocaeli’de görev yapan il ve ilçe sağlık müdürlerini, hastane başhekimlerini, emniyet görevlilerini valilikteki toplantıda ağırlayan Seddar Yavuz olası tedbirlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda Kocaeli’de yayılımın nasıl engelleneceği konuşuldu.

BAKANI BİLGİLENDİRDİ

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz bu toplantı sonrasında akşam saatlerinde İçişleri Bakanı ile telekonferans yöntemiyle bir toplantı gerçekleştirdi. Kocaeli’deki son durumu, virüs yayılımını ve bu yayılımı önlemek için yapılması gerekenleri anlatan Seddar Yavuz yeni tedbirlerle ilgili de bakan Soylu’yu bilgilendirdi.

Son Güncelleme: 17.10.2020 09:07
YORUMLAR

  1. Avatar ersoy kandemir dedi ki:

    Dursun Balaban’ın en uzağa oturması dileğiyle hep.ihi