Lex Metis’ten iki dilde sertifikalı hukuk kampı

Lex Metis Eğitim Akademi tarafından 9-14 Ekim 2020 tarihinde 6 günlük bir online hukuk kampı düzenlenecek. Kamp sonunda iki dilde sertifika verilecek.

Lex Metis’ten iki dilde sertifikalı hukuk kampı
15.09.2020 22:39:41
A+
A-
   

ailesi yine bir ilke imza attı. Ülkemizin hukuk duayenlerinden Kocaeli Üniversitesi’nde uzun yıllar rektör yardımcısı olarak hizmet veren ve hukuk duayenleri Prof. Dr. Mehmet Bahtiyar, Prof. Dr. Şebnem Akipek Öcal gibi dev isimlerin de yer aldığı ve Av.Çağla Arslan Bozkuş, Dr.Bettina Nemeth ve Dr.Dimitrios Ioannidis gibi akademik çalışmalar yapan bir ekipten oluşan Lex Metis Eğitim Akademi, Boston’daki dünyaca ünlü avukatları , hukuk kampında Türkiye’deki genç hukukçular ile buluşturuyor.

İlimizde daha önce Sanayi Odası’nda da Uluslararası Ticaret Hukuku alanında eğitimler veren Lex Metis ailesi, bu kez uluslararası dev bir kadro ile düzenliyor.

2 DİLDE SERTİFİKA

Kocaeli Sanayi Odası, oda üyesi olan kurumun bu kampını şu ifadelerle duyurdu: “Sayın Üyemiz, Lex Metis Eğitim Akademi tarafından 9-14 Ekim 2020 tarihinde 6 günlük bir online hukuk kampı düzenlenecektir. Aralarında Harvard, MIT gibi devleri önemli davalarda temsil eden dünyaca ünlü avukatların bulunduğu bir ekip ile ülkemizdeki hukukçular, Boston’da online olarak buluşturulacaktır. Eğitime katılmak için dil bilme şartı olmayıp, kamp boyunca simultane tercüme yapılacaktır. Eğitim sonunda biri Boston’dan gönderilmek üzere, Türkçe ve İngilizce olmak üzere 2 dilde 2 ayrı sertifika verilecektir.

HUKUK KAMPI ÖN KAYITLARI BAŞLADI

Kampın amacı, genç hukukçularımızın, avukatlarımızın, ABD’deki hukuk kamplarına katılmak için binlerce dolar harcamadan, yol, konaklama ve benzer giderleri olmadan online olarak ilgili kamplara katılma imkanının sunulmasıdır. Ayrıca, eğitimi veren avukatlar ile birebir iletişime geçerek yurt dışında bir network oluşturma yönünde de adım atacaklardır. Eğitim kadrosundaki avukatların ortalama mesleki deneyimi 35-40 yıl olup, alanlarında dünya devlerini temsil etmektedirler. Hukuk Kampı için ön kayıtlar başlamıştır.

Detaylı bilgi için;

Av.Çağla Arslan Bozkuş
TEL: 0536 972 39 22
E_posta: info@lexmetis.com

 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.