Maskesiz minibüse bindi ve yolculara saldırdı!

Maskesiz minibüse bindi ve yolculara saldırdı!
06.06.2020 16:16:23
A+
A-
   

Corona virüsü tedbirleri kapsamında maskesiz sokağa çıkmak pek çok ilde yasaklandı. Yasağın olduğu illerden biri de Kocaeli. Ancak buna rağmen bu yasağa uymayanlar var. Onlardan biri bugün Kocaeli’nin İzmit ilçesinde ortalığı birbirine kattı. Öğle saatlerinde yanında çocuğu ile minibüse binen bir kadın yolcu şoförün bütün uyarılarına rağmen maske takmadı. Diğer yolcular da duruma tepki gösterdi ve kadının minibüsten inmesini istedi.

ŞOFÖR ARACI KARAKOLA ÇEKTİ

İzmit Gündoğdu Boğazova Caddesi üzerinde yaşanan tartışma sonrasında maskesiz kadın yolcu yanındaki çocuğu unutarak tekme tokat kavgaya başladı. 2 kadın yolcuya saldıran maskesiz kadın otobüsteki diğer yolcular tarafından zaptedildi. 32 Nolu Şehiriçi Minibüs Hattı’nda yaşanan olay sonrasında araç şoförü minibüsü karakolun önüne çekti. Polisler kamera görüntüleriyle birlikte işlem başlatacaklarını söyledi. Tarafların ifadesi alındı.

Son Güncelleme: 07.06.2020 13:26
YORUMLAR

 1. Avatar bu izmitliler. dedi ki:

  izmit halkının psikolojik sorunları var. hemde neredeyse hepsinin.bide böyle cirkefler var. otobüste olay çıkarmaktan zevk alıyorlar.3100 tl çocuktan 320 tl maskesiz cikmaktan. 3000 tl hakaret ve tehditten adli para cezasi alir.allah akıl fikir versin

 2. Avatar Osman bal dedi ki:

  ………. cocuguu

 3. Avatar Biricik dedi ki:

  Sonra şehiriçi şoförleri terbiyesiz züppe vs.dersiniz şehiriçi şoförleri sizin yanınızda gül suyuyla yıkanmış kalır kurala uymaktan aciz bir de o çocuğa örnek olacak

 4. Avatar Selahattin Ayyubi dedi ki:

  Bu corona daha devam ederse millet kafayı yer suç oranı artar…

 5. Avatar Abdülrezzak Gülselamoğlu dedi ki:

  Millet tertemiz delirmiş aq

 6. Avatar Abdullah dedi ki:

  Kadın olmasa orada gebertirlerdi şu kadını.

 7. Avatar reiceeee dedi ki:

  Beyinsiz kadın

 8. Avatar Aaa dedi ki:

  Yanındaki çocuğa yazık

 9. Avatar Mehtap dedi ki:

  Terbiyesiz kadın. Kadınların yüz karası.

 10. Avatar gölcüklü dedi ki:

  evet sokakta markette ve araçlarda hala maske takmamakta direnen veya maskeyi ya kafasına veya boğazına takan duyarsız birçok yaratık var. lütfen tepkisiz kalmayalım. herkes bu duruma tepkisiz kalmazsa bu yaratıkların sayisi azalacaktır.

 11. Avatar Mkanpeli dedi ki:

  Psikolojik destek almalı ve 14 gün başka bir ildeki bir yurtta izole edilmeli.