O şahıs Ark Oto’yu karalamış!

O şahıs Ark Oto’yu karalamış!
25.06.2020 19:32:17
A+
A-
   

Türkiye’nin en büyük ve güvenilir şikayet sitesi Şikayetvar.com’a Kocaeli ’dan aldığı sıfır aracın boyalı olduğunu yazan bir vatandaşın sıkıntılarını Bağımsız Kocaeli olarak yayınlamıştık. Ark Oto söz konusu vatandaşa ulaşmış ancak bütün ısrarlara rağmen şahıs Volkswagen servisine gitmeyi reddetmiş. Şu anda Kocaeli’de olmayan şahsın söz konusu şikayetiyle ilgili hiçbir çözüm önerisin kabul etmediği öğrenildi.

SERVİSE GİTMEDİ

Ark Oto’dan yayınlanan açıklamada, “25/06/2020 tarihinde gazetenizde çıkan “Kocaeli Arkoto sıfır diye boyalı araç sattı iddiası” haberinin gerçekle bir ilgisi yoktur. Söz konusu müşteri tespit için servisimize davet edilmiştir. Bu davete başka bir şehirde olduğunu beyan ederek gelmemiştir. Bulunduğu şehirdeki marka servisine gitmesi yönlendirilmiş fakat müşteri o servise de gitmemiştir. Bu sebeple sonucu belli olmayan bir durumun gazetenizde kesin yargı ile haber olması Volkswagen markasının ve firmamızın itibarını zedelemektedir.” denildi.

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 26.06.2020 12:28
YORUMLAR

  1. Avatar Anonim dedi ki:

    YALAN HABER. O ŞAHIS YAŞADIĞI ŞEHİRDE VOLSVAGEN SERVİSİ OLMADIĞI İÇİN KAYSERİDE EKSPERTİZ YAPTIRDI VE HAKLI ÇIKTI. ARK OTO BOYALI ARABA SATTI. O ŞAHSI ARAYIP KONUŞSTUNUZMU. YAZIK ÇOK YAZIK

  2. Avatar Anonim dedi ki:

    arkk otoyu niye karalasınki. adam manyakmı? parayla haber yapıyorsunuz