Seddar Yavuz’dan çocuklara sürpriz!

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, 23 Nisan doğumlu 307 çocuğa doğum günü sürprizi yaptı.

Seddar Yavuz’dan çocuklara sürpriz!
24.04.2021 10:46:06
A+
A-
   

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs tedbirleri kapsamında evden çıkamayan ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını evlerinde kutlayan çocuklardan doğum günü 23 Nisan’a denk gelen 307 çocuk, Vali tarafından unutulmadı.

Vali Yavuzun talimatıyla belirlenen ve doğum tarihleri 23 Nisan olan, başta öksüz ve yetimler olmak üzere 307 çocuğa, Vali Seddar Yavuz, ilçe kaymakamları, kurum müdürleri ve Vefa Sosyal Destek Grupları tarafından doğum günü sürprizi yapıldı.

Vali ve eşi Selda Yavuz da bugün Çayırova’da yaptıkları ziyaretleri esnasında 6 yaşındaki Habibe Aydın’ı sosyal mesafe kuralına uyarak evinde sürpriz bir şekilde ziyaret ettiler ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile doğum gününü kutladılar.

Yavuz çifti doğum gününü kutlamak için gittikleri küçük Habibe’nin pastasındaki mumları beraber üfleyerek sağlıklı bir ömür temennisinde bulundular ve çeşitli hediyeler verdiler.

Doğum gününü hatırlayarak ziyaret eden Sayın Valimiz ve eşine teşekkür eden Habibe Aydın’ın, mutluluğu yüzüne yansıdı ve ziyarette duygulu anlar yaşadı.Vali Yavuz ayrıca, Gölcük’te ikamet eden Halıdere Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Efe Sarıuvanlar’ı ise görüntülü arayarak doğum gününü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

Daha güzel günlerde, sağlıkla ve kucaklaşarak bir araya gelme temennisinde bulunan Vali Yavuz, tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 24.04.2021 10:46
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.