Yıldızlı paylaştı: Kocaeli’ye kaçak göçmenler işte böyle geliyor!

Gebze’de çekildiği iddia edilen bir tır dolu göçmenin tır kasasından inerek koşarak kalabalığa karıştığını gösteren görüntüler infial yarattı.

Yıldızlı paylaştı: Kocaeli’ye kaçak göçmenler işte böyle geliyor!
25.05.2022 11:35:01
A+
A-
   

’de çekildiği iddia edilen bir tır dolu göçmenin tır kasasından inerek koşarak kalabalığa karıştığını gösteren görüntüler infial yarattı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan CHP İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı şunları kaydetti; “Göçmenlerin ülkemize gelişi ile alakalı alım sürecinin yanlış olduğunu başından beri vurguluyoruz. Herhangi bir entegrasyon sürecine dahil olmadan sınırlarımızdan elini kolunu sallayarak geçen göçmen görüntülerinin bir yenisini, getirildikleri tırdan koşarak inen ve ’de çekildiği iddia edilen videoda izledik. Konuyla ilgili hala yetkililerden tek bir açıklama yok.

DİLİSKELESİ’NDE UYUŞTURUCU, ’DE İNSAN KAÇAKÇILIĞI

Bu görüntüler, bırakın ülke sınırlarını iç bölgelerde dahi büyük bir güvenlik zafiyeti olduğunu açıkça göstermiştir. Konteynır numarasına kadar Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun paylaştığı, Dilovası ilçesi Diliskelesi Limanı’nda uyuşturucu baronlarının kaçakçılığına arka çıkanlar; görüntüler eğer ise anlıyoruz ki insan kaçakçılığı için yine yakın bir bölgeyi mesken tutmuş. ’nin anıldığı olaylar silsilesi gösteriyor ki burası artık suçun merkezi haline getirilmiş. Ülkenin, Kocaeli’nin çıkarlarını düşünen tüm bürokratları, güvenlik güçlerini bu işe ortak olanlara karşı durmaya, gereken iradeyi göstermeleri için göreve davet ediyorum.

GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYINIZ

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 25.05.2022 11:35
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.