AKP’de bir başkan daha görevi bıraktı!

AKP İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Nur Yeşildal’ın ardından Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin de görevi bıraktığını duyurdu.

AKP’de bir başkan daha görevi bıraktı!
21.11.2020 14:43:21
A+
A-
   

İlçe Kadın Kolları Başkanı ’ın ardından Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı de görevi bıraktığını duyurdu. Ekin sosyal medya hesabı aracılığıyla yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “AK Partide ilk görev aldığım günden bugüne kadar olan süre içerisinde, milletime ve partimin ilkelerine bağlı siyaset yapmaya gayret ettim. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde Tüm kardeşlerimize ulaşabilmek ve partimizin bayrağını daha da yukarıda dalgalandırabilmek için gayretle çalışmaya özen gösterdim. Bulunduğum tüm görevlerde önce Allah rızasını sonra da milletimizin rızasını kazanmaya çalıştım. Umarım bu çalışmalarımız milletimizin gönlünde karşılık bulmuştur.

İSTİŞARELER SONUCU…

Yapılan istişareler sonucunda yeni başkanla devam etme kararı uygun görülmesi neticesinde, bağlı olmuş olduğun Karamürsel Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı görevlerimden ayrılıyorum. Geride bıraktığımız süre içerisinde birlikte çalıştığımız tüm Başkanlar ve yöneticilerine, değerli Milletvekillerimize, kıymetli istişare kurulu üyelerimize, mahallelerimizde değerli mahalle başkanlarımıza, şehrimizin geleceği için mesai yaptığımız değerli meclis üyelerimize ve gece gündüz tüm zamanını bu teşkilata harcayan kıymetli kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.”

Son Güncelleme: 21.11.2020 14:43
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.