Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Burgul; “Bu üstün zeka ile Hakan Çakar’ın siyaset dışı kalması normal”

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar’a göndermede bulunan, CHP eski İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar’a cevap başkan yardımcısı Yusuf Burgul’dan geldi. Burgul yaptığı açıklamada; “Bugün gündeme bire bir uyan bu üstün siyasi zekası(!) sayesinde oyun dışı kalması normal” ifadelerini kullandı.

AK Parti İzmit İlçe

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar’a göndermede bulunan, CHP eski İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar’a cevap başkan yardımcısı Yusuf Burgul’dan geldi. Burgul yaptığı açıklamasında; “CHP eski İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar çıkıp yine hamaset kokan, intikamdan dem vuran bir açıklama yapmış. Bugün gündeme bire bir uyan bu üstün siyasi zekası(!) sayesinde oyun dışı kalması normal” sözlerine yer verdi.

“HAMASET KOKAN AÇIKLAMA”

Burgul açıklamasında şu ifadelere yer verdi;“ Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın CHP Genel Merkezine ziyaret yapacağı bir günde, CHP eski İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar çıkıp yine hamaset kokan, intikamdan dem vuran bir açıklama yapmış. Bugün gündeme bire bir uyan bu üstün siyasi zekası(!) sayesinde oyun dışı kalması normal.

“SENİ ADAM YERİNE KOYMAYAN DA BİZ DEĞİLİZ”

Hakan Çakar, sen bize kızıyorsun ama; şımarık bir çocuğun sıkılınca odanın bir köşesine fırlattığı oyuncak gibi sana davranan biz değiliz. Hakan Çakar, sen bize kızıyorsun ama; gençlik kolları başkanın atanırken seni adam yerine koymayan da biz değiliz. O’nun kim olduğunu sen de, biz de, bütün İzmit de biliyor. Sana tavsiyemiz, sorulacak bir hesabın varsa O’ndan sor, O’nunla uğraş. Eski güzel günlerine belki böyle ulaşırsın.