Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

CHP’de Ulaş Yıldız İzmit Belediye başkan aday adayı oldu

Kocaelispor esli yönetim kurulu üyesi, Özko Alüminyum’un sahibi Ulaş Yıldız, İzmit Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı

Kocaelispor esli yönetim kurulu

CHP’de İzmit Belediye Başkan aday adaylığı için Ulaş Yıldız başvurusunu yaptı. Özko Alüminyum’un sahibi, İzmit Basketbol Spor Kulübü Başkanı ve Kocaelispor eski yönetim kurulu üyesi Ulaş Yıldız başvuruda yaptığı konuşmada, “İnsanın hayatında dönüm noktaları vardır. Bugün önemli bir gün. Ben İzmit doğumluyum. Çocukluğumuz, gençliğimiz bu şehirde geçti. Şehrin sokaklarını caddelerini, köylerini iyi biliyoruz. Şu anda bulunduğunuz noktada CHP’nin değişim hareketi başlattığını heyecanla gördüğünüz için biz de hem şehrimize hem halkımıza nasıl bir katkı sağlarız düşüncesiyle bugün buradayız.

GENCİZ HEYECANLIYIZ

Bugüne kadar hep eleştiren taraftaydık, bugün de dedik ki bir şeyleri daha iyi nasıl yaparız? Bu nedenle bugün buradayız. Bugün İzmit Belediye başkan aday adaylığıyla buradayım. Ben bu doğrultuda kendi adıma hem CHP’de hem de diğer partilerde kabul göreceğimi düşünüyorum. Bugüne kadarki ticari ve sosyal hayatımda çok olumlu ilişkilerim oldu. Dolayısıyla bunların hepsini CHP adına nasıl kullanırız, maddi manevi her daim bu partinin çatısı altında bu çalışmalarınıza devam edeceğiz.

Genciz diyoruz, heyecanlıyız diyoruz. Heyacanımızı hep birlikte paylaşarak, büyüterek devam edeceğiz.”