Ellibeş, AK Parti’nin Kocaeli’deki oy oranı için ne dedi?

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, düzenlediği basın toplantısında partilerinin Kocaeli’deki oy oranına dair bilgiler verdi

Ellibeş, AK Parti’nin Kocaeli’deki oy oranı için ne dedi?
06.06.2022 10:58:12
A+
A-
   

Sebahattin AydınUğur EnçAK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, uzun zamanın ardından bugün basın mensuplarıyla bir araya geldi. Ellibeş, gündeme dair açıklamalar yaparak gazetecilerin sorularını yanıtladı. Ellibeş, ulusal anket şirketlerinin kamuoyu araştırmalarını ve Kocaeli’deki oy durumlarını yorumladı.

Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, anket çalışmalarıyla ilgili konuştu. Ellibeş genel sonuçlara Ak Parti’nin açık ara birinci parti olduğunu söyledi. ’in açıklamalarında şu ifadeler yer aldı: “Anketlerde görüyoruz ki Ak Parti açık ara birinci parti. Cumhur İttifakı’nı ele aldığımız zaman ise aradaki fark epey artıyor. Bir de kararsız gibi, oy vermeyeceğim gibi ifadelerde bulunan bir grup var. Onlar da mutlaka önemli. Evet ekonomik sıkıntılar da yaşanıyor. Fakat biz anketlerde bir şeyi daha görüyoruz, Ak Parti’ye bir mesafe koymuşsa dahi çarenin ve çözümün Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’da olduğunu söylüyorlar. Bunu samimiyetle söylüyorum. Yorumumu katmıyorum.

GENÇLER AK PARTİ’YE İLGİ GÖSTERİYOR

Anketlerde görüyoruz genç seçmenler açısından özelinde oylarımız artmış durumda. Genel merkezimizin de genç ve yeni seçmenlerimizle ilgili proje ve programları var. Gençler Ak Parti’ye uzak filan diye söylemler var. Fakat gençlik görüyor. Gerçekleri görüyor. Durum hiç de öyle değil. Gençlerimiz Ak Parti’ye ilgi gösteriyor. Bugün Türkiye uzaya adam göndermeyi tartışıyorsa biz doğru bir yerdeyiz. İnşallah gençliğimiz Ak Parti’nin ve cumhurbaşkanımızın yanında durmaya devam edecek.”

 

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 06.06.2022 11:02
YORUMLAR

  1. blank Anonim dedi ki:

    Asla artmaz bunu bir deliye sorsalar deli bile inanma. Şu var ülkede bir hirsiz dolandiriçi ceza almiyorsa bu durum asla ülkeyi yönedenlere asla olumlu bakilamaz bu ülkede en büyük krız adaletsizlik hukuk olmayişi krızı gün geçdikce artiriyor bunu anlamak için okumuş olmak uzman olmak gerekmiyor adalet olmayan yerde huzur da asla olmaz en basit kendim den örnek vereyim benim adima imza kulanmiş bir telefon bayısı iki telefon almiş bu olsyi gecen sene sagciligi şikayet etdim bir sene olaçak halen sonuç yok bu nedir bir örnek daha çok gercekleri anlatabilirim hepsi de belkeli olarak hele kocali de ne adalet ne hukuk yok bundan eminim yık sen hakaret diyen biri varmi ben bunu diyorum kocaelide asla adalet çalişmiyor yok yani adamin varsa haksiz da olsan hakli olursun anlatmakla birmez bugünletde herkes sıtresli hiç iyi durumda deyil kimse duramuyoruz bazi yorum yaziyorum daha çok sıtres oluyor insan en iyisi televizyon internet kulanmayacaksin hepsi bu kimin ne oldugu beli olduysa gerek de yok hergün haber dinlemeye de kimseyide dinlemeye saygılar kusuruma bakmayınız uzun yorum yazdim

  2. blank Anonim dedi ki:

    ellibeş ne boş adamsın sen