Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Enver Yıldırım adaylığını açıkladı

Dilovası’nın tanınmış isimlerinden olan Enver Yıldırım Ak Parti’den belediye başkan aday adaylığı için başvuru yaptı.

Dilovası'nın tanınmış isimlerinden olan

Dilovası’nın tanınmış isimlerinden olan Enver Yıldırım Ak Parti’den belediye başkan aday adaylığı için başvuru yaptı. Bir önceki dönem de aday adayı olan Yıldırım başvurusu sonrasında yaptığı kısa açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Türkiye Yüzyılı vizyonu ile Dilovası Belediye Başkanlığı için Ak Parti aday adaylığımı sundum. Hayatımın anlamlı kararını her zaman destek olan ailemle birlikte vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Dilovası’nı büyük bir aile olarak hep birlite inşa edeceğiz. Dilovası’nı parlak geleceğe taşıyarak projeleri hayata geçirmek için sabırsızlanıyorum.

EN BÜYÜK HEDEFİM’…

üDilovası bizim için sadece bir şehir değil. Büyüdüğüm, çocuklarımın geleceğe adım attığı büyük bir aile. Yaşadığım şehirin, huzurunu, geleceğini en refah seviyelerine çıkaracağım. Hedefimiz kaliteli hizmet,vatandaşımızın daima yanında olarak sorun çözücü olacağız. Dilovası’nın her bir bireyinin kendisini en iyi şekilde geliştirebileceği ortamı oluşturmak en büyük hedefim.

‘HAREKET ZAMANI’

Hep birlikte şeffaf ve adil yarınlar için Dilovası’nın büyük ailesi olarak hareket etme zamanı”. Hep birlikte daha güçlü yarınlara,geleceğe adımlar atacağız. Bu süreçte diğer tüm aday adayı arkadaşlarımızla birlikte, dostane bir seçim atmosferi içinde çalışmayı diliyor, Dilovası için en hayırlı sonuçların elde edilmesini göönülden temenni ediyor ve tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

ENVER YILDIRIM KİMDİR?

Dilovası doğumlu Enver Yıldırım, ilkokul ve ortaokul eğitimimi Dilovası’nda tamamlamıştır.

Lise eğitimimi Kartal Özel Ahmet Şimşek Fen Lisesi Kolej’inde %85 burslu tamamlayan Yıldırım, Kocaeli Üniversitesi (KOU) ÇEKO Bölümü mezunudur.

İkinci üniversite eğitimini ise Kırgız Bigo Üniversitesi Siyasi Bilimler Fakültesinde tamamlamıştır.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.