Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Erkan Baş, öğle yemeğini işçilerle yedi

Gebze’de seçim çalışmalarına start veren, işçiler ve sendikalarla bir araya gelen Erkan Baş, bugün öğlen yemeğinde KBS fabrikasında işçilerle bir araya geldi. Öğle yemeğini işçilerle yiyen Baş’a ilgi büyüktü

Gebze'de seçim çalışmalarına start

Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı ve Gebze Belediye Başkan Adayı Erkan Baş KBS fabrikasında işçilerle buluştu. İşçileri fabrika içerisinde ziyaret eden Baş, öğlen yemeğinde de fabrika yemekhanesinde işçilerle birlikte yedi. “İşçilerin; emeği ve alın teri ile geçinenlerin ülkenin yüzde 99’unu oluşturmasına rağmen siyasette hem fiilen gücü olmadıklarını hem de temsil edilmediklerini” ifade eden Baş “Türkiye İşçi Partisi olarak bu düzeni değiştirmek için yola çıktıklarını ve emeğin kalbi Gebze’de aday olarak düzen partilerinin oyununu bozmaya geldiklerini” söyledi.

‘GEBZE’Yİ SİZLERLE YÖNETECEĞİZ’

Gebze’yi yalnızca Türkiye’de değil ve dünya çapında örnek bir belediyecilik ile yönetme fırsatının doğduğunu vurgulayan Baş, emekçilerle yönetecekleri bir Gebze için işçilere destek çağrısında bulundu. Ziyaret sırasında fabrika işçileri, Gebze Belediye Başkan adayı Erkan Baş’a büyük ilgi gösterirken, hatıra fotoğrafı çektirmek içinde birbirleri ile yarıştı. Baş Gebze’de seçimi kazanacaklarını, Gebze’yi işçilerle birlikte yöneteceğini ifade etti.