Genç Parti’de genel başkan değişti!

Genç Parti’de genel başkan değişti!
02.07.2020
A+
A-
   

’nin 5. Olağan Kongresi, Yenimahalle Belediyesi’ne bağlı ‘Dört Mevsim Salonu’nda gerçekleştirildi. Partinin kurucu genel başkanı olan ve 10 yıldır Fransa’da yaşayan , kongreye telekonferans yöntemiyle katıldı. Uzan, seçim vaatlerini sıraladıktan sonra yeni genel başkanın Murat olduğunu söyledi CHP Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer ve İYİ Parti Aydın milletvekili Aydın Adnan Sezgin de Genç Parti’nin 5. Olağan Kongresi’ni takip etti.

GENÇ PARTİ LOGOSU DEĞİŞTİ

İki hilal, ortada yıldız altında Genç Parti yazan parti logosuna ekleme geldi. Cem Uzan’ın imzası parti logosuna dahil edildi.

CEM UZAN’DAN AÇIKLAMA

Genç Parti kongresinde konuşan Cem Uzan şunları kaydetti: “Ben sizleri çok özledim umarım sizler de beni özlemişsinizdir. Türk insanı için, Türk milleti için kolları sıvadık tekrar. Bazı gerçekleri çırılçıplak konuşmakta fayda var. 17 senedir büyük bir mağduriyet yaşamaktayım. Ergenekon kumpasını, Balyoz kumpasını herkes biliyor. Nerede o Ergenekon’un savcısı? Takdir Türk milletinindir. İlk kumpas Uzan ailesine kurulan kumpastır. Telsimi yağmaladılar, barajları çaldılar. Hepsinin belgesi var. Star TV yandaşlara bedavadan verildi. Ben hayatımla tehdit edildiğim için sürgüne gittim. Benimle ilgili bir tane mahkumiyet kararı yoktu ben çıktığımda. Alnım açık başım dik.”

YORUMLAR

  1. Avatar Şaban Dere dedi ki:

    Partinin logosu güzeldi niye değiştirdiler anlamış değilim