Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Gökhan Ercan’dan Dokuzlar’a: Borç görmek istiyorsan belediyelerinize bak!

Cumhuriyet Halk Partisi İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar’ın İzmit Belediyesi ile ilgili sözlerine cevap verdi. Ercan, “Borç görmek istiyorsan yönettiğiniz belediyelere bak!” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmit

CHP İzmit İlçe Başkanı Gökhan Ercan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar’ın İzmit Belediyesi ile ilgili olan sözlerine cevap verdi. Yazılı açıklama yapan Ercan, “Borç görmek istiyorsan devir teslim yapılan belediyelere bak. Daha fazla borç görmek istiyorsan da yönettiğiniz belediyelere bak!” diye konuştu. Ercan, “Sayın Dokuzlar halk için icraatın ne olduğunu görmek istiyorsa yalnızca sosyal medyayı değil İzmit Belediyesi’nin internet sitesini de takip ederek bitirilen ve henüz devam eden projelere bir göz atmalıdır. Geride kalıyorsun Dokuzlar biraz hızlı olmalısın” ifadelerini kullandı.

“HALK KİMİN NE YAPTIĞINI GÖRÜYOR”

“Sayın Dokuzlar, “İzmit’i batırmaya devam ediyorlar” gibi mesnetsiz açıklamasıyla sadece kendisini batırmaktadır” diyen Ercan, “İzmit halkı 2 dönemdir kimin ne iş yaptığını görerek kararını bu yönde kullanmaktadır. Sayın Dokuzlar halk için icraatın ne olduğunu görmek istiyorsa yalnızca sosyal medyayı değil İzmit Belediyesi’nin internet sitesini de takip ederek bitirilen ve henüz devam eden projelere bir göz atmalıdır. Geride kalıyorsun Dokuzlar biraz hızlı olmalısın” şeklinde konuştu.

“BATMADAN ÖNCE SON ÇIRPINIŞLAR”

Ercan sözlerini, “Ben Sayın Dokuzlar’a naçizane bir tavsiye vereyim. Yıllardır halkı borç batağına sürükleyen ve hala tasarrufu halk üzerinden gerçekleştireceğini düşünen bir güruhun, tasarruf ve yönetim ile ilgili bir şeyler anlatmaya çalışması suyun dibine batmadan önce son çırpınışların bir örneğidir. Borç mu görmek istiyorsunuz? 31 Mart’ta kazandığımız belediyelerin devir teslim sonrası kalan borçlarına bakabilirsiniz? Daha fazla mı borç görmek istiyorsunuz? Hali hazırda hala sizin yönettiğiniz belediyelerin gelir gider dengelerine bir göz atın” şeklinde sürdürdü.

“HIZIMIZA YETİŞEBİLİRSE TAKİP EDEBİLİR”

Ercan sözlerinin sonunda şunları söyledi: “Şimdi Sayın Dokuzlar, bizi takip edebilir hızımıza yetişebilirse tasarrufun da halk adına siyasetin de belediyeciliğin de ne olduğunu çok iyi anlayacaktır. Hadi bizi takip etmiyorsun diyelim. Kendi partisini ve partisinin yönetimindeki belediyelerin borçlarını ve tasarruf uygulamalarını takip edebilirse yine tasarrufun ne demek olduğunu kendi gözleriyle açık açık görecektir.”