Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Hürriyet örgüte patronu göstermiş!

CHP Kocaeli İl Başkanı Bülent Sarı ve il yöneticileri dün belediye başkanlarını ziyaret etti. Derince ve Karamürsel’de başkanlarla yan yana toplantı masasında oturan Bülent Sarı İzmit’te çökmüş 3’lü koltuğa geçti, Fatma Kaplan Hürriyet tek başına karşısına aldığı il yönetimine bir anlamda patronun kim olduğunu göstermiş oldu.

CHP Kocaeli İl Başkanı

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) son günler videolar ve fotoğraflarla geçiyor.

Bağımsız Kocaeli’nin ortaya çıkardığı, İzmit Fatma Kaplan Hürriyet’in “ihanet ettiler” söylemlerinin yer aldığı videonun ardından önceki gün de CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in Kocaeli milletvekilleriyle somurtarak poz verdiği fotoğrafı gündem oldu.

Son dönemde sık sık fotoğraf ve videoları tartışma konusu olan CHP’nin yeni gündemi Kocaeli il başkanı Bülent Sarı ve yönetim kurulu üyelerinin belediye ziyaretleri oldu.

Derince Belediyesi’nde Sertif Gökçe’yi, Karamürsel Belediyesi’nde Ahmet Çalık’ı, İzmit Belediyesi’nde Fatma Kaplan Hürriyet’i ziyaret eden CHP Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Derince ve Karamürsel’de başkanlarla yan yana toplantı masasında oturan il başkanı Bülent Sarı İzmit’te çökmüş 3’lü koltuğa geçti, Fatma Kaplan Hürriyet tek başına karşısına aldığı il yönetimine bir anlamda patronun kim olduğunu göstermiş oldu.

Fotoğrafları gören kimi CHP’liler tepki gösterdi.

İşte o fotoğraflar…

Derince Belediyesi ziyareti

Derince CHP

Karamürsel Belediyesi ziyareti

Karamursel CHP

İzmit Belediyesi ziyareti

Izmit CHP