Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İYİ Parti’de kriz: Akşener’in fotoğrafları kaldırılacak mı?

İYİ Parti’nin kapalı grup toplantısında fotoğraflarının kaldırılması önerisi üzerine Akşener genel merkeze bir yazı yollayarak kaldırılmasını istedi. Söz konusu talimatın uygulanıp uygulanmayacağı ise merak konusu oldu

İYİ Parti’nin kapalı grup

Sözcü’den Aytunç Erkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda İYİ Parti’nin kapalı grup toplantısında bir ‘fotoğraf’ krizi çıktığını ifade etti.

Buna göre Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz’un ‘Genel merkezimizden ve odalardan Meral Akşener’in tüm fotoğraflarını kaldıralım’ önerisi üzerine partinin eski genel başkanı Meral Akşener, parti genel merkezine yazı yolladı ve ‘İl ve ilçelerden fotoğraflarımı kaldırın’ dedi.

Erkin’in paylaşımı şu şekilde:

“İYİ Parti kapalı grup toplantısında Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz ‘Genel merkezimizden ve odalardan Meral Akşener’in tüm fotoğraflarını kaldıralım’ dedi. Bunun üzerine Meral Akşener parti genel merkezine yazı yolladı ve ‘İl ve ilçelerden fotoğraflarımı kaldırın’ dedi.” Öte yandan Cumhuriyet’in İYİ Parti kaynaklarından edindiği bilgilere göre, söz konusu talimatın uygulanmayacağı bildirildi.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Derince Belediyesi Başkanı Sertif Gökçe'nin
Sıradaki Haber Başkan “Çenesuyu kar etmiyordu” dedi, belgelerle yalanlandı