Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

İYİ Parti’de Nurcan Acaroğlu Göktaş istifa etti

İYİ Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nurcan Acaroğlu Göktaş istifa etti, yerine geçecek isim de belli oldu

İYİ Parti İl Kadın

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Partimizin önemli değerlerinden Nurcan Acaroğlu Göktaş, 23 Ağustos 2023 tarihi itibari ile İYİ Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanlığı görevine atanmıştır. Fakat partimiz tarafından Kadın Kolları Başkanlığı birimine dönük yılbaşından itibaren uygulamaya geçecek kararı nedeniyle Başkanımız Nurcan Acaroğlu Göktaş’ın da görevi düşmüş olacaktı. Yerel seçimlerin yoğun temposu devam ederken görev değişikliği yapmak yerine, şimdiden istifa ederek, il yönetiminde bulunan, Kadın Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcımız Sn. Elif Özak’a görevi devretmiştir. Kendisi, bizlerle birlikte İYİ’lik mücadelesini vermeyi sürdürecektir.
Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.”

“İŞ YOĞUNLUĞU VE ATAMA”

Göktaş da bir açıklama yayımlayarak, “İyi Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı görevimden, hem işlerimin yoğunluğu, hem de yıl sonu itibari ile tüm illerde il kadın kolları başkanlığı (dışarıdan atama) pozisyonunun lağvedileceğini ve il yönetiminden atanan kadın politikaları il başkan yardımcılığı pozisyonu ile devam edileceğini öğrendiğim için, seçim sürecinin yoğun temposu başlamadan istifa ederek, görevi Kadın Politikaları İl Başkan Yardımcımız Sn. Elif Özak’a devrettim.
İyi Parti ile bağım devam etmektedir. İl Başkanımız Sn. Nusret Acur ile birlikte belirleyeceğimiz başka bir görevde, partime destek vermeye devam edeceğim. Kamuoyuna saygıyla duyururum.” dedi.