Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kocaeli’nin sağlık yatırımlarını Bakan Koca’ya sordular!

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus ve AK Parti Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Saadettin Hülagü Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı Ankara’da ziyaret etti. Yapılan ziyarette Kocaeli’nin sağlık yatırımları değerlendirildi. 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı

AK Parti’nin genel merkezinde il başkanları ile yapılacak olan toplantı için Ankara’ya giden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus toplantı öncesinde AK Parti Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Saadettin Hülagü ile beraber Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret etti.

AK Parti Kocaeli Milletvekili Prof. Dr. Saadettin Hülagü Bakan Koca ile yapılan ziyareti sosyal medya hesabından paylaştı. Hülagü yaptığı paylaşımda; ” İl Başkanımız Sayın Şahin Talıs ve KBB Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın ile birlikte, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’yı makamında ziyaret ettik.  Şehrimizdeki sağlık yatırımları ve gelecek projeleri hakkında verimli bir görüşme gerçekleştirdik” dedi.