Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Muharrem Gökçe Şevki Demirci üzerinden hırsızlık iddiasıyla muhaliflerine yüklendi!

CHP Kocaeli İl Danışma Kurulu Toplantısı’nda konuşan Çayırova Belediye Başkan Adayı Muharrem Gökçe, Şevki Demirci üzerinden muhaliflerine yüklendi. Gökçe, “Cumhuriyet Halk Partisi’ni Çayırova’da İYİ Parti’ye kaydırmak isteyen adaylarımız oldu. Bu adamın hırsızlığını ortaya çıkarmak için partimiz mahkemeye vermiş. Ne yapmaya çalışıyorsunuz” dedi.

CHP Kocaeli İl Danışma

ugur 1CHP Kocaeli İl Danışma Kurulu Toplantısı’nda konuşan Çayırova Belediye Başkan Adayı Muharrem Gökçe, Şevki Demirci üzerinden muhaliflerine yüklendi. Gökçe, şöyle konuştu: “Çayırova’da seçimi Muharrem Gökçe kaybetti. Ancak CHP de kaybetti. 25 yıldır bu partinin neferiyim ben. Bayrağı ters astım, tokat yedim. Aşağılandım da. Bir aylık kötü bir dönem atlattım seçimden sonra. Yanımdakilerin ihanetine de uğradım. Herkese çok teşekkür ediyorum. İyisiyle kötüsüyle ben genel merkezimize, parti meclisimize raporları ilettim. Bugün buradan anlatmama gerek yok. Ben buradan şunu söylemek istiyorum ben Kocaeli’deyim. Buradayım. Hiçbir yere gitmiyorum.

DUAYEN DİYE TANITILDI

2 aydır sahadayım yine çalışıyorum partim için. Hangi arkadaşımız olursa olsun Çayırova’da 6 oklu bayrağımızı dalgalandırmak için çalışacağım. Cumhuriyet Halk Partisi’ni Çayırova’da İYİ Parti’ye kaydırmak isteyen adaylarımız oldu. Duayen belediye başkan adayı tanıtıldı bizim partilimiz tarafından Çayırova’da. İYİ Parti adayı olan eski Ak Partili ismi tanıttılar. 5. Ağır Ceza Mahkemesi’nde CHP’li avukat arkadaşımız hala dava takip ediyor. Bu adamın hırsızlığını ortaya çıkarmak için partimiz mahkemeye vermiş. Ne yapmaya çalışıyorsunuz. Tekrar ediyorum ben buradayım ve hiçbir yere gitmiyorum.”

O ilçede başkan adayı “Örgüt sahaya inerse ben seçim kazanamam” demiş!