banner59
banner66

Saadet Sayıştay’ı gündeme taşıdı!

SP İl Başkan Zafer Mutlu Sayıştay raporlarını gündeme taşıdı. Mutlu, “Sayıştay’a göre Kocaeli’deki belediyelerde pek çok usulsüzlük yer alıyor. Artık belediyelerde bir güç zehirlenmesi yaşanıyor” dedi

Saadet Sayıştay’ı gündeme taşıdı!

Saadet Partisi (SP) Kocaeli İl Başkanı Zafer Mutlu belediyelerde yaşanan ve Sayıştay tarafından tespit edilen usulsüzlükleri olağan basın toplantısında dile getirdi. Mutlu şöyle konuştu: “Birçok belediyede çok fazla sayıya ulaşan usulsüzlükler yer alıyor. Artık mızrak çuvala sığmıyor. İktidarın Partisinin yönettiği belediyelerde güç zehirlenmesi yaşanıyor. Neredeyse 100’e yakın bulgunun ortaya çıkması güç zehirlenmesinin göstergesidir. Bir suç varsa savcılık gereğini yapacaktır demek yeterli değildir. Cumhuriyet tarihinde hiçbir dönemde iktidarın yargıya baskısı bu kadar olmamıştı. Bu kadar çok kusur; halk vicdanında yargılanacaktır.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali MUT
Ali MUT - 2 ay Önce

Bir sürü sayıştayın üsülsüzlük üzerine verdiği raporlar neden dikkate alınmıyor. Burası muz cumhuriyetimi. Peki ne zaman bu raporlar dikkate alınacak. Derın dondurucuda bekliyecek mi ? Varsa üsülsüzlükler birilerinin yanında kar mı kalıcak. Onca intihar eden insan var işsiz var....eyyyyyy uyuyan vicdanlarrrr....neredesinizzzzz uyanınnnn..!!

SIRADAKİ HABER

banner55

banner43

banner47

banner41

banner53

banner23

Kocaeli'nin En Kaliteli Haber Portalı Bağımsız Kocaeli yayın hayatına başladı.Kocaeli son dakika haberleri en hızlı haber sitesi olma özelliğini taşıyan Bağımsız Kocael, haberlerini özgün hazırlıyor. Rakip Kocaeli Haber siteleri gibi orjinal olmayan içerikleri sitemize eklememekteyiz. İçerik politikamız; kaliteli olanı size sunmaktır. Kocaeli gerçek haberlerle tanışmaya başladı!