Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

TİP Kocaeli üyelerini buluşturdu…

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Kocaeli İl Örgütü’ne üye üyeler bugün bir araya geldi ve tanıştı. TİP’in üye sayısı hızla artıyor…

Türkiye İşçi Partisi (TİP)

Türkiye İşçi Partisi’nin ülke genelinde üye sayısı hızla artıyor. Erkan Baş’ın genel başkanlığını yaptığı TİP, ülke genelinde büyük sempati kazandı. Genel seçimler yaklaşırken TİP, binlerce yeni üye kaydı yaptı. Kocaeli’de de TİP üyelerinin sayısı arttı. Kocaeli il Örgütü’nün organize ettiği toplantıyla bugün TİP üyeleri bir araya geldi.

KAYNAŞTILAR

Tanışma toplantısında sohbetler edildi. Üyelerin kaynaşmasının sağlandığı toplantının oldukça verimli geçtiği öğrenildi. TİP Genel Başkanı Erkan Baş, Kocaeli’deki grevlere verdiği destekle dikkat çekmişti. Baş’ın Kocaeli’deki halk buluşmasında Kartonsan işçileri Baş’a “Grev Sözcüsü” önlüğü hediye etmişti.

“OMUZ OMUZA”

TİP Kocaeli İl Başkanı İsmail Göksu, buluşmayla ilgili, “Bu sabah burada TİP’e yeni üye olan yoldaşlarımızla kahvaltılı bir tanışma toplantısı gerçekleştirdik. Kahvaltı sonrası sohbet çok verimli ve zevkli geçti. Yolun bundan sonrasını birlikte, omuz omuza yürüyeceğimiz üyelerimize ve gönüllülerimize sevgi, saygı ve en güzel dileklerimizle” notunu düştü.