Yıldızlı’ya sordu: Kandil’den davet gelirse gider misiniz?

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, teröristlere saygı duruşu yapılan HDP İl Kongresi’ne katılan CHP’li yöneticilerle ilgili şeref açıklaması yapılmasına tepki gösterdi.

Yıldızlı’ya sordu: Kandil’den davet gelirse gider misiniz?
22.06.2022 15:03:57
A+
A-
   

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, teröristlere saygı duruşu yapılan HDP İl Kongresi’ne katılan CHP’li yöneticilerle ilgili eleştirilere cevap veren İl Başkanı Harun Yıldızlı’yı hedef aldı. Sosyal medya hesabında paylaşım yapan Ellibeş’m açıklaması şöyle: “Şeref; yüceliktir. İnsan vatanıyla, milletiyle, tarihiyle şeref duyar. Ülkesini korumak için canını ortaya koyan kahraman askeriyle şeref duyar. Bu öyle büyük, öyle özel bir duygudur ki, evladı ancak ülkesine ve milletine faydalıysa şeref duyar.

TEK SÖZ ETMEYİP

Köklerinin Kuvâ-yi Milliye ruhuna dayandığını iddia edenlerin bugün terör örgütüne destek veren bir partinin kongresine katılmaktan ve bu kongrede teröristler için saygı duruşunda bulunulmasına tek söz etmeyip, orada yer alan temsilcilerinden şerefle söz ettiğini duyuyoruz. Açık söylüyorum, milletimizin şeref duyduğu değerlerle bu anlayış aynı şey değildir.

KANDİL’DEN DAVET GELİRSE?

Milletinden kopmuş, ülkesine yabancı olmuş bu anlayış, şimdi de çağrıldığımız her yere geliriz derken, yarın ’den davet gelirse gideriz mesajı mı veriyor, doğrusu bunu da merak ediyoruz? Bu arkadaşlar hatalarının bedelini ilk seçimde milletimiz tarafından yine hak ettikleri gibi en ağır şekilde alacaklar, bundan da şüphe duymuyoruz.”

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 22.06.2022 15:03
ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.