Nurseda ve Cankut mutluluğa ‘evet’ dedi

Finansbank çalışanlarından Nurseda Aşçı ile Cankut Tütüncü dünya evine girdi. Genç çiftin düğün töreni Eşme sahilinde gerçekleştirildi.

Nurseda ve Cankut mutluluğa ‘evet’ dedi
14.08.2020 09:22:17
A+
A-
   

Kocaeli bölgesi uluslararası Karate hakemlerinden, antrenör ’nın Kocaeli bölgesi Karate bölge hakemlerinden ile görkemli bir düğün töreni ile dünya evine girdi. kenarında Eşme sahilinde ’nde mükemmel bir organizasyonla alkışlar eşliğinde düğün meydanına gelen çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Finansbank İstanbul Genel Merkezi yetkili personellerinden olan Nurseda ve Cankut’un en mutlu günlerinde genç çifti kalabalık davetli topluluğu yalnız bırakmadı.

YAKINDAN İLGİLENDİLER

Düğün törenine spor, siyaset, banka personeli ve çevre illerden de katılım gösteren eş, dost, akrabaların yoğun katılımı Aşçı ve Tütüncü ailelerini memnun etti. Sapanca Gölü kenarında Eşme sahilinde açık alanda organizasyonun ve ikramların mükemmel olması davetlileri memnun etti. Görkemli bir düğün ile hayatlarını birleştiren genç çiftin düğün töreninde Aşçı ve Tütüncü ailesi davetlilerle tek tek yakından ilgilendi. Güzel temennilerin dile getirildiği düğün törenine katılan herkese teşekkür ettiklerini belirten Aşçı Tütüncü aileleri, corona virüsü stresi yaşandığı şu günlerde bu güzel günde kendilerini yalnız bırakmayan aile yakınlarına, eş ve dostlarına teşekkür etti. Düğün töreni, gecenin ilerleyen saatlerine doğru çekilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.