Gölcük Belediyesi Değirmendere Stadı’nı yeniliyor!

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer Değirmenderespor’un maçlarını oynayacağı stadı, yeni sezon öncesi yenileyeceklerini müjdeledi.

Gölcük Belediyesi Değirmendere Stadı’nı yeniliyor!
18.11.2020 11:37:48
A+
A-
   

Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kocaeli Süper Amatör Lig’de şampiyon olarak, Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ’un maçlarını oynayacağı stadı, yeni sezon öncesi yenileyeceklerini müjdeledi. Çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Sezer şöyle konuştu: “Kocaeli Süper Amatör Lig’de şampiyon olarak, Bölgesel Amatör Lig’e yükselen Değirmenderesporumuzun maçlarını oynayacağı stadı, yeni sezon öncesi, A’dan Z’ye yeniliyoruz.

YENİ BÖLÜMLER İNŞA EDİLECEK

Sentetik çim sahanın yenilenmesi ihalesi dün ’nde yapıldı. Yenileme sonrası sahanın zemini 7 bin metrekar olacak. Ekiplerimizin yaptığı çalışmayla; kulüp binasının bakım ve onarımı yapıldı. Sahanın güvenliğini sağlamak için etrafı tel örgü ile çevrildi. Protokol, basın ve misafir takım tribünleri tel örgü ile ayrıldı. Mevcut tel örgülerinin de boya ve bakımı yapıldı. Ayrıca; Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iş birliğiyle, yeni soyunma odaları ve konaklama tesisi de yapacağız. Yine; trübünlerin de bakım ve yenilenmesini gerçekleştirileceğiz. İlçemizin köklü ve güzide kulüplerinden Değirmenderesporumuza, yeni sezonda da üstün başarılar diliyorum” dedi.

Son Güncelleme: 18.11.2020 11:37
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.