Sonuçları açıklandı, 2 saat sonra öldü..!

15 gün önce gittiği hastanede yapılan tetkiklerine göre kanser tanısı konulan 39 yaşındaki Fatih Akbaş, sonuçların açıklandıktan 2 saat sonra fenalaşarak yaşamını yitirdi.

Sonuçları açıklandı, 2 saat sonra öldü..!
06.11.2020 08:51:25
A+
A-
   

Mahallesi’nde oturan işçi emeklisi Mustafa ve ev hanımı Gülşen Akbaş çiftinin 6 çocuğundan biri olan 39 yaşındaki Fatih Akbaş, 15 gün önce rahatsızlandı. Bir fabrikada işçi olarak çalışan Akbaş, rahatsızlıkları nedeniyle Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesine giderek kontrolden geçti.

KANSER TANISI KONULDU

Sonuçları için 15 gün sonraya gün verilirken sonuçları bugün öğle saatlerinde çıkan ’a lenfoma veya akciğer kanseri olabileceği tanısı konuldu. Öğlen saatlerinde tetkiklerinin sonuçlarını alan Akbaş, sonuçların açıklanmasından yaklaşık 2 saat sonra fenalaşarak Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinde ilk müdahalesi yapıldı.

YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI

Ardından ’de bulunan özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesine alınan Akbaş, burada yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı. yöneticilerinden ’ın da kuzeni olan ’ın cenazesinin Mimar Sinan Camii’nde Cuma namazı sonrası kılınacak cenaze namazının ardından Tavşantepe mezarlığında toprağa verileceği öğrenildi.

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 06.11.2020 08:51
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.