Fatma Kaplan Hürriyet’ten Topçular çıkarması!

Mahalle gezilerine ağırlık vererek çalışmalarını sahadan yöneten İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Topçular Mahallesinde incelemelerde bulundu.

Fatma Kaplan Hürriyet’ten Topçular çıkarması!
17.10.2020 08:24:29
A+
A-
   

Göreve geldiği günden bu yana saha çalışmalarına önem veren ve sık sık mahalle ziyaretleriyle vatandaşı dinleyen Belediye Başkanı Av. , bugün Topçular’da mahalle sakinleriyle bir araya geldi. ’nde incelemelerde bulunan Başkan Hürriyet, mahalle muhtarı Nazhanım Yazar ile birlikte Topçular’daki talepleri öğrenerek çözümü önerileri ve değerlendirmelerde bulundu.

YERİNDE İNCELEME, HIZLI ÇÖZÜM

Belediye başkan yardımcılarının da eşlik ettiği inceleme turunda Topçular Mahalle Muhtarı Nazhanım Yazar’ın ilettiği taleplerle ilgili birim müdürlerince tek tek not alındı. Başkan Hürriyet ayrıca Topçular İlkokulu’na da ziyarette bulundu. Burada idarecilerle bir araya gelen Başkan Hürriyet, İzmit Belediyesinin okullara yönelik düzenlediği “Atık Toplama Yarışması” hakkında bilgiler vererek, geri dönüşümün hem kent hem de ülke ekonomisi ile çevreye olan katkısının önemine dikkat çekti.

Son Güncelleme: 17.10.2020 08:24
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.