Körfezli muhtarlarla ‘ulaşım’ toplantısı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Ahmet Çelebi’nin de katıldığı toplantıda mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıda ulaşım noktasında bundan sonra atılacak adımlar konuşuldu.

Körfezli muhtarlarla ‘ulaşım’ toplantısı
22.06.2022 15:15:19
A+
A-
   

Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Dairesi Başkanı Ahmet Çelebi’nin de katıldığı toplantıda mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Tütünçiftlik Kafe ve Restoran’da gerçekleştirilen toplantıya ayrıca Başkan Yardımcısı Faruk Denli ve ilgili müdürler de katıldı.

BİREBİR İLETMELERİNİ SAĞLADIK

Vatandaşların yaşadıkları sıkıntıları ve taleplerini birebir muhtarlara aktardığını belirten Başkan Söğüt, “Muhtarlarımız da bu talepleri bizlere iletiyor. Atılacak adımlarla ilgili olarak bizler Büyükşehir Belediyemiz ile görüşüp takipçisi oluyoruz. Bugün ise talepleri birebir Daire Başkanımıza iletmeleri için bu toplantıyı düzenledik.

HER KONUYU İSTİŞARE EDİYORUZ

Gerekli konuları istişare edeceğiz, yapılacak veya yapılması zor olan konuları ele alacağız. Güzel ve faydalı bir toplantı olacak” dedi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Dairesi Başkanı Ahmet Çelebi de gelen talepleri tek tek not alırken, kısa süre içerisinde atılacak adımlarla ilgili olarak muhtarlara bilgi aktardı. Muhtarlar da vatandaşlardan gelen talep ve istekleri aktardı.

En güncel Kocaeli haberlerini okumak için ziyaret edin: Kocaeli Haber
Son Güncelleme: 22.06.2022 15:15
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.