Nazmi Ertuğral’dan benzetme: Kartepe manastırı!

Nazmi Ertuğral’dan benzetme: Kartepe manastırı!
13.05.2020 23:02:42
A+
A-
   

Kocaeli’nin tanınmış isimlerinden , Kartepe Maşukiye’de inşa edilen Turizm ve Otelcilik Anadolu Meslek Lisesi’ni manastıra benzetti. Trabzon’da yer alan tarihi Sümele Manastırı gibi dağın içine oyulmuş bir beton görüntüsü veren otelle ilgili açıklamalarını paylaşan Ertuğral betonlaşmadan bahsetti.

ARAP VİLLALARI…

Nazmi Ertuğral’ın açıklamaları şöyle: “Bu da Kartepe Sümela manastırı diyeceğim, güleceksiniz. Yer kalmamış gibi Maşukiye yamaçlarına Turizm lisesi ve oteli inşaatı ile orman ve doğa katliamı. Bu da bir şey mi, Sapanca tarafına doğru az gidin bir sonraki yamaçta yavaş yavaş, sinsi sinsi betonlaşan Arap villaları ile bir neslin doğa mirası nasıl kıyılıyor görün artık. Ya da umursamayıp, Kartepe Sümela manastırı diye bol bol ziyaret edersiniz gari.”

YORUMLAR

  1. Avatar Ersoy Kandemir dedi ki:

    Az bile demiş ben ilk gördüğüm günden beri sövmekteyim!

  2. Avatar hünkarım dedi ki:

    ahhh be siz kamışoğlu inşaatın yaptığı sitelere bakın nasıl iimar almış nasıl inşaat izni verilmiş ormanın içinde hangi kanuna göre verilmiş bilemedim birde görseniz fiyatları ve konumları tam keriz düdükleyen cinsten tüm sapanca maşukiye en az 500 dava dosyası var emlakçıkardan yedikleri kazıklar için dava açan arapların kocaeli ve sakarya adliyelerinden teyit edebilirsiniz omurgasız herifler 1. derece sit alanını burada konut projesi yaparsın diye zatmışlar zavallıya bence bunları bir araştırın sayın yazar destek isterseniz yazın buradan ben size kanıtları sunarım ulaşırım size