Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Büyükşehir o yerleri bedelsiz verecek!

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin haziran ayı meclis toplantısı Perşembe günü gerçekleştirilecek. Kocaeli Kongre Merkezi’nde yapılacak olan toplantıda, sahil parkında yer alan iş yerinin kiraya verilmesi ve Gölcük’teki iki iş yerini de bedelsiz olarak Gölcük İlçe Milli Eğitim’e tahsis etmek için belediye meclisinden onay isteyecek.  

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin haziran

Basliksiz 3 1Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Kocaeli Kongre Merkezi’nde 13 Haziran’da yapılacak. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın başkanlık edeceği meclis toplantısında Gölcük’ün Denizevler Mahallesi’ndeki İhsaniye Sahil Parkı’nda yer alan çay bahçesinin kiralanması ve Gölcük’teki iki iş yerini de bedelsiz olarak Gölcük İlçe Milli Eğitim’e tahsis etmek için belediye meclisinden onay isteyecek.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM’E İKİ DÜKKAN

Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından meclis gündemine getirilecek olan kiralama işinin yanı sıra, aynı komisyon tarafından Gölcük Merkez Mahallesi’nde yer alan iş merkezindeki iki iş yerinin halk eğitim merkezi olarak kullanılması için beş yıl süreyle ve bedelsiz bir şekilde Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne tahsisinin gerçekleştirilmesi meclisten istenecek.